1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
misiek_19725

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 14077

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-23, 08:13   Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
dzięki,dam znać jak już będę coś wiedzieć,trzymajcie się. :)
  Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
misiek_19725

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 14077

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-22, 09:13   Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
hej,byłam,strach ma wielkie oczy,okropnie boję się igieł i to mnie przerażało,czułam tylko ukucie igły przy znieczuleniu i to szczypało jak zwykły zastrzyk,reszta nie boli nie boli.czuć że igła się wbija i coś sobie bierze ale nie boli.teraz tylko wynik,cokolwiek by to nie było nie dam się(tak mi się teraz przynajmniej wydaje)staram się na razie o tym nie myśleć, wynik będzie dopiero we wtorek to jeszcze trochę czasu jest,poco martwić się na zapas.
  Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
misiek_19725

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 14077

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-17, 10:45   Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
dzięki coś nie coś już wiem,jadę do Wrocławia mam nadzieję że odbędzie się to szybko,straszny ze mnie tchórz.
  Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
misiek_19725

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 14077

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-17, 10:05   Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
Dzięki,chyba dostane zawału najpierw przed biopsją a potem w oczekiwaniu na wynik,czy to boli,czy dają jakieś znieczulenie,jak długo trwa pobieranie tego wycinka?
a jeśli okaże się złośliwy czy znaczy to że trzeba usunąć pierś?
  Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
misiek_19725

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 14077

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-17, 09:34   Temat: Zmiana w piersi - BIRADS 4B
hej, dopiero dziś znalazłam to forum, strasznie sie boje igieł a dziś mam biopsję,

opis usg :w badaniu usg w w piersi lewej na godź 2-3 ok 4 cm od otoczki jest ognisko hypoechogenne wlk 24mm,
o miejscami niewidocznej torebce i nieco niejednorodnej echogeniczności - o charakterze zmiany litej.
Na godzinie 4-3 cm od otoczki niemal bezechowe ognisko wlk 5mm - gęsta torbiel?
R.Obraz zmiany w piersi lewej na godż 2-4 podejrzany - BIRADS 4B - doTRUCUT .

CO TO WSZYSTKO ZNACZY?
czy może ktoś wie do którego lekarza we Wrocławiu najlepiej się udać?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group