1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-12-12, 08:32   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Masz już wyniki przebadanych preparatów?
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-30, 16:04   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
To super!
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-29, 17:59   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
To bardzo dobrze ,ze prof.Rutkowski potwierdzil, ze nie trzeba nic robic i wystarczy tylko docinka.Swoja droga troche to wszystko mnie zaskakuje poniewaz u martikal wlasnie prof.Rutkowski zlecil zbadanie wartownika, a miala indeks mniejszy niz Twoj.Pociesze Cie ,bo moj wynik po zbadaniu w CO w Warszawie zmienil sie na moja korzysc.
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-26, 21:11   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Mogę jeszcze Ci doradzić że jeśli masz wątpliwości to napisz maila do prof.Rutkowskiego.Prof.Rutkowski to wybitny specjalista od czerniakow.Odpisuje na wiadomości wyslane pocztą elekt.Napisz wynik i powiedz o indeksie..Powiedz że lekarz prowadzący zaproponowal Ci poszerzenie marginesow, a Ciebie martwi podwyzszony IM.Jeśli się zdecydujesz moge podać Ci maila do prof.Lepiej dmuchać na zimne niż później żałować że coś sie przeoczylo.
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-26, 18:39   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Jesli mozesz to skonsultuj wynik z jeszcze jednym onkologiem tak dla pewnosci.Po poszerzeniu marginesow biopsji wezla nie wykonuje sie.
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-26, 17:18   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Tak naprawde to ja nikogo nie zamierzam straszyc.Pisze o swoich doswiadczeniach jakie zdobylam w ciagu 5 -ciu lat odkad dowiedzialam sie ze mam czerniaka.I nie chce sie chwalic ,ale udzielilam kilku wywiadow do gazet opowiadajac o swoich wzlotach i upadkach.Spotkalam wielu ludzi chorych na czerniaka.Do dzis z wieloma mam kontakt i wymieniamy sie doswiadczeniami.Przypadek martikal nie jest jedynym jaki znam.Jesli chodzi o niski stopien zaawansowania i podwyzszony indeks,gdzie mieli wykonana biopsje wezla wartownika.Zreszta sama temat indesu rozgryzalam bardzo dlugo.
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-26, 14:11   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Przepraszam ale wiem co pisze .Oczywiście Tis.Zresztą na forum jest wątek martkal gdzie opisuje swoja historię.

[ Dodano: 2015-11-26, 14:21 ]
Martikal
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-26, 13:45   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Ja spotkałam w szpitalu dziewczynę która miala podobny wynik do Twojego i ze wzgledu na indeks miala biopsje węzła wartowniczego.Zreszta jak pójdziesz do lekarza to wtedy on to sprecyzuje.Ja nie chce sie bawić we wróżenie i wprowadzanie w błąd.
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-26, 13:20   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Najlepiej jakby był zerowy,ale nie jest.Najlepiej jak w tej kwestii wypowie się ktoś bardziej kompetentny.
  Temat: właśnie dostałem wynik badania...
myszka

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 25771

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-11-26, 12:50   Temat: właśnie dostałem wynik badania...
Jedyną rzeczą jaka mnie niepokoi w Twoim wyniku to podwyższony indeks mitotyczny.Z tego co mi wiadomo to jeden z ważniejszych parametrów w ocenie czerniaka.Oczywiście nie chce straszyć ponieważ nie wiem jak to sie przekladana tak wczesna postać czerniaka.Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group