1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie nowotworu i ciąża
nikita

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15502

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-12, 10:05   Temat: Podejrzenie nowotworu i ciąża
Ja na 90 % podejrzewam gruźlicę, miałam z nią styczność w ostatnim czasie 2 razy. U męża w pracy był jeden przypadek (poszliśmy razem wtedy na rtg płuc i do lekarza), niby wszystko ok. Drugi raz dwa miesiące później u mnie w pracy pracownik tak samo - drugi raz byłam u pumologa, ale ten nie zlecił żadnych badań, bo stwierdził że to na pewno nie gruźlica. Z tym że na zdjęciu RTG podobno i tak nie widać gruźlicy więc...Ginekolog na to nic, bo i "tak nie mogłaby się pani leczyć w ciąży na gruźlicę - bo to zabójcze dla dziecka". Nie wiem lekarze są jacyś dziwni, ich zdaniem lepiej nic nie robić i doprowadzić się do stanu nieuleczalności albo agonii - to na pewno pomogłoby dziecku. Idę do rodzinnego we wtorek po skierowanie do pumologa, poza tym w szukam prywatnego jakiegoś odważnego, a nie wymądrzającego się na podstawie tego co wyczyta z oczu. Tym razem nie przepuszczę, żeby mi nie dali skierowanie na badanie pod kątem wykluczenia gruźlicy! Nie dam się zbyć. Jak pisała "jd" - w drugim trymestrze zaczęła leczenie pod tym kątem, więc myślę że się da. Tylko chciałabym strasznie usłyszeć że z nią wszystko OK i z dzieckiem. Proszę jeśli znacie dobrego lekarza pumologa z Krakowa, Brzeska, Tarnowa proszę o info.
  Temat: Podejrzenie nowotworu i ciąża
nikita

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15502

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-11, 20:47   Temat: Podejrzenie nowotworu i ciąża
Błagam pomóż mi jestem w takiej samej sytuacji, 3 lekarzy zdjagnozowało 3 miesięczny kaszel jako astmę, alergię, reakcje organizmu na ciążę. Jestem w 3 m, z dzieckiem wszystko ok na razie, panicznie się boję. Jestem z Tarnowa. Szukam lekarza który ciebie poprowadził przez te badania. Nikt nie chce u mnie zrobić badań pod kątem gruźlicy, każdy mnie wyśmiewa. Dziś odplułam krwią po raz drugi. Ratunku. Proszę pomóż mi. Jak wytrzymał to twój dzidziuś czy już wszystko ok? proszę odpisz
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group