1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
obertas

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 66379

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-12, 22:42   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Ty się nie martw.
Zostaw to innym.
Żyj kolorowo i wracaj do tego co usłyszałaś od profesora.
Zawsze da Ci to kopniaka i ustawi w dobrym kierunku.
Pozdrawiamy serdecznie obertas z połowicą.
PS.
Trzeba bardzo dużo dobrej energii.
Modlitwa nasza jest z Tobą.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
obertas

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 66379

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-26, 08:21   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73 napisał/a:
myszko, dziękuję za pamięć...szczerze mówiąc NIJAK :-( pod gabinetem tłumy, a w gabinecie szybko, szybko. Pan doktor zapytał co słychać, obejrzał blizny, dał wytyczne dotyczące kolejnych badań( skierowań nie dał), wyznaczył termin na maj i już mówił do widzenia kiedy spytałam o obrzęk nogi- "z czasem dojdzie do siebie ", i napomknęłam o pozostałych znamionach- spytał, które mnie niepokoją, w nerwach przypomniałam sobie o trzech( z kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu) zerknął i po wizycie. Jestem załamana... w akcie desperacji umówiłam się do Onkolmedu na kwiecień- mam nadzieję, że jak zapłacę za wizytę, to potrwa ona dłużej niż 2-3 min.
P.S. noga wciąż opuchnięta, a masaże już skończyłam...nie wiem, co jeszcze mogę zrobić


Tak, wizyta potrwa tak długo, że będziesz zbadana calutka ze wszystkimi znamionami, nie tylko tymi, które niepokoją.
Uwierz w to, że Ty piszesz scenariusz tej wizyty!
Musisz solidnie się do niej przygotować ( i nie tylko tej, następnych również).
Nie ma galopady.
Wielokroć to powtarzam- wszystkie wątpliwości trzeba przelać na kartkę.
Wręczyć doktorowi a potem dokładnie słuchać! Najlepiej, gdy jest jeszcze ktoś nam bliski i mniej zdenerwowany. Lekarz nigdy, jeśli Ty zechcesz, by był ktoś obecny, tej osoby nie wyprosi z gabinetu.
Ze swego doświadczenia wiem, że po uzyskaniu odpowiedzi -rodzą się nowe pytania. Jak coś trzeba pytać na bieżąco, wyjaśniać.

Pozdrawiam
obertas :okok"
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
obertas

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 66379

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-21, 21:05   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Tak jak napisała poprzedniczka.
Pacjenta święte prawo.
Stanowczo wszystkie zmiany począwszy od najmniejszych, niech zobaczy i te niepokojące do usunięcia!
Samo mówienie o profilaktyce wczesnym wykrywaniu zapobieganiu nie załatwi sprawy.

U lekarzy pierwszego kontaktu, chory na czerniaka wzbudza strach. Zainteresowanie, politowanie i bliżej nieokreślony stan. Określiłbym go jako, uświadomienie u lekarza niewiedzy w tej konkretnej jednostce chorobowej.

Najsmutniejsze jest to, w jaki sposób ów chory, jego rodzina(odczułem na sobie) są uświadomieni o chorobie i praktycznie zastają sami ............na bezludnej wyspie.

Pozdrawiam
obertas
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
obertas

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 66379

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 13:18   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
http://onkolmed.pl/
Tam znajdziesz wszystko.
Najpierw telefon do rejestracji. Na wizytę prywatna niestety również trzeba poczekać-ale dzwonią gdy termin wcześniej się zwolni, ktoś zrezygnuje, a tak też bywa.

Pozdrawiam
obertas :okok"
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
obertas

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 66379

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-18, 20:16   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Nie wydaje mi się, byś musiała informować lekarza dotychczasowego o swojej decyzji zmiany prowadzącego.
Ot tak wydrukuj korespondencję Twoją i profesora.
Weź z sobą, gdyby coś jakby coś to pokażesz w okienku rejestracji, gdyby ktoś miał coś przeciwko.
Pani w okienku spyta co najwyżej czy profesor przyjmie pacjentkę ( w moim przypadku powędrowałem do gabinetu po kartkę z pieczątką i podpisem profesora, Proszę Zarejestrować- a jeszcze coś- warto przy rejestracji- automat wydaje numerek- na wszelki wypadek wsiąść drugi bilecik- gdyby Pani, nie chciała zarejestrować po okazaniu listu elektronicznego i wysyłała do gabinetu to niestety profesor przychodzi około 9 ej, trzeba czekać. Wtedy zawsze jest dużo rejestrujących się pacjentów a wcześniejszy numerek pomoże - podejdziesz przeprosisz i załatwisz temat, chyba, że rejestratorka powie, by podejść do niej po za kolejnością).

Pozdrawiam
obertas :okok"
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
obertas

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 66379

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-13, 22:16   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Jeśli nie dzieje się nic niepokojącego wstrzymaj się z badaniami.
Nie można na zapas, nadużywać bezkarnie badań szkodliwych dla zdrowia. Za mały okres czasu upłynął między badaniami.
Zamiast Rtg czy tomografii, lepiej wykonać dokładne badania usg narządów wewnętrznych. W czasie badania wprawiony operator odnajdzie a jak trzeba wymaca, zbada węzły chłonne. Przy stanie zapalnym, przeziębieniu będą one nieznacznie powiększone-dlatego nie wolno wpadać w panikę. Moja dziewczyna w rękach prawdziwego lekarza z powołania miała usg we wszystkich możliwych pozycjach również na stojąco!

Pozdrawiam
obertas
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
obertas

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 66379

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-24, 09:55   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dzień Dobry. Gdzieś już pisałem o tym, pomoc psychiatry w żadnej chorobie nie jest błędem. Szczególnie czerniak robi spustoszenie większe w naszej psychice niźli on sam. Nie czekaj poczytaj, popytaj zrób wywiad jeśli psychoonkologa nie znajdziesz -psychiatra pomoże.
To połowa sukcesu w walce o normalność.
Pozdrawiam
obertas
PS.
Oddałaś swe zdrowie w najlepsze ręce.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group