1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak śluzowo-naskórkowy wyrostka zębodołowego szczęki
pe

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4171

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-04, 23:17   Temat: Rak śluzowo-naskórkowy wyrostka zębodołowego szczęki
Witaj Johnny, nic wielkiego merytorycznego Ci nie napiszę - zrobią to mądre głowy z tego forum, jeśli tylko będziesz chciał uzyskać fachową odpowiedź. Chciałam Ci tylko dodać otuchy, bo wiem, że ten pierwszy szok jest strasznie paraliżujący.

Pytasz, czy kogoś pośpieszać, czy się czegoś domagać - na tę chwilę Twój Tata ma umówione bardzo bliskie terminy badań, więc w tym względzie nie ma czym się niepokoić. Z doświadczenia wynikającego z choroby mojej Mamy mogę Ci jedynie napisać, że z uwagi na bardzo mały margines lekarze zapewne zaproszą Twojego Tatę na docinkę. Wnioskuję, że po to właśnie miał pobraną krew, zrobiony rtg płuc (to wymóg przed operacją). Będą mieli wyniki TK, to będą wiedzieli czy wyciąć coś jeszcze (mam na myśli węzły chłonne). U mojej Mamy nie można było na cito zrobić TK w szpitalu, chyba że prywatnie, ale lekarz nie chciał czekać i zrobił w ekspresowym tempie docinkę z wycięciem węzłów chłonnych po stronie guza (taką mają procedurę, jeśli z biopsji wychodzi nowotwór złośliwy).

W którym szpitalu leczy się Tata?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group