1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 22
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-19, 20:26   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
:cmok: :papap:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-08, 12:40   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Evuniu cieszę się że jest postęp w leczeniu Twojego barku...
Jeśli szukać analogii to moje blokady działają w połączeniu z środkami przeciwbólowymi, czyli konkretnie z tramalem, który powinienem przyjmować, ale podobnie do Ciebie jestem lepszym specjalistą od mojej pani doktor (ciekawe jak czuje się w tym momencie jej doktorat i habilitacja) i zażywam ten lek tylko wtedy gdy ból zaczyna powracać, lub staje się dokuczliwy.

Evuniu, prawdę mówiąc myślałem że nie palisz zdecydowanie dłużej, ale to jest nieistotne, naprawdę cieszę się Twoim sukcesem.
Gratuluję również Tobie vicctory, sukcesu i życzę naprawdę siły do dalszej walki z chęcią sięgnięcia po "pomocnika".
Ja teoretycznie przestałem palić 13 miesięcy temu, ale w momentach kryzysu podpalałem "żebranego" (:uuu: ) teraz udaje mi się nie sięgnąć, ale może dlatego, że żaden ze znajomych palaczy nie chce mnie już poczęstować :--: a może nareszcie uwolniłem się.
W każdym razie takie palenie, gdy wszyscy odmawiają częstowania, przestaje być zabawne... po co mam się stresować, lepiej nie palić :mrgreen:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-25, 21:05   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Wiesz co mnie bawi do bólu?
Piszesz że jedziesz do lekarza na 10,20 ... u nas to po prostu nie jest możliwe.
Mam nadzieje że powie i zrobi coś wreszcie z tą ręką, ja jadę w środę, też mam termin na 12.... :mrgreen:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-18, 21:32   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Evuniu a co lekarz na takie objawy, może to ten kotizon daje tak popalić
To nie są bzdety, wiem ile potrafię znieść a jednak zrobiłem blokadę bo było nawet dla mnie za dużo tego dobrego.
Na temat tego co i jak boli, najchętniej wypowiadają się ci którzy umierają na katar.
Evusiu współczuję Ci z całego serca i łączę się z Tobą w cierpieniu :/pociesza:/ |uscisk| :cmok:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-17, 20:03   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Witaj Evuniu.
Po zastosowaniu blokady u mnie przestało mnie boleć... ale dziś czuję że to jednak chyba nie jest to, boli mnie od nowa.

Mam nadzieję że u Ciebie zadziała to lepiej :lol:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-14, 19:19   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Myślę że lekarz ma świadomość że możesz być uczulona na ten lek i wpierw zrobi próbę uczuleniową
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-13, 22:19   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Witaj Ewuniu :mrgreen:
Nie wiem czy zna się tutaj ktoś na dolegliwościach kości, ale szansa istnieje, mnie bark również dokucza, choć według rtg wszystko jest na swoim miejscu, ale niekiedy odnoszę wrażenie że nasi radiolodzy nie zauważyli by braku ręki

Evuniu dzięki za komentarz na blogu... jakoś nie mam już do niego serca, stał się bardziej obowiązkiem niżeli przyjemnością, a może jestem zwyczajnie zmęczony?...
Pozdrawiam serdecznie :flower:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-06-01, 21:31   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Evuniu myślę że powinnaś wkleić wyniki wszystkich swoich badań, z całą pewnością ktoś pomoże nam zrozumieć o co w nich chodzi.
Ja wklejam wszystkie oficjalne wyniki badań, raz aby zrozumieć o co w nich chodzi, drugą stroną jest to że może będą mogły pomóc innym w ocenie swoich...
Traktuję swój wątek jako swojego rodzaju zapis historii mojej choroby, nawet jeśli dla mnie nie będzie on niczym nowym to może spowoduje, że inni będą bać się mniej.

Z bolącym barkiem i kręgosłupem poszedłem do poradni leczenia bólu, nie widzę powodu dla którego mam męczyć się z dolegliwościami, w momencie gdy istnieje szansa na pozbycie się bółu.
Pozdrawiam serdecznie :cmok: :flower:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-05-30, 17:17   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
::thnx:: :cmok: :in_love:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-05-07, 18:59   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Witaj Evuniu.
Zmieniłaś Zdjęcie na piękniejsze, gratuluję :flower:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-26, 19:29   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Ewuniu myślę że najrozsądniejsza będzie wizyta lekarza, ntridrinki są oparte na mleku, które może w sposób naturalny pomagać w rozwolnieniu.
Ale przy takich reakcjach organizmu lekarz i to szybko. Mama już nie jest młódką...
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-03, 17:23   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Idą Święta.
Evuniu wszystkiego co Naj, nie tylko w okresie Świąt, ale każdego dnia, słońca, pogody, uśmiechu i radości z każdego dnia, dla Ciebie i Njabliższych życzę z całego serca :flower: :flower: :flower:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-22, 13:02   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Evuniu, Ty nie musisz robić się piękna, Ty po prostu piękna jesteś, a uśmiech to tylko szczegół... :in_love: ::thnx::
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-21, 13:58   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Evelinko pomysł Gazdy całkiem sensowny, znam troszkę jego okolice, są naprawdę cudne. A i ja miałbym do Ciebie bliżej...
:lol:
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
roman1130

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 75022

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-17, 22:19   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Witaj Evuniu.
Ja próbowałem w życiu naprawdę wielu rzeczy, problem nie jest w tym że się boje czy coś w tym guście.
Problemem jest to że dawniej kieliszek dobrej brandy czy zwykłej czystej smakował i sprawiał frajdę nawet wielką, dziś mi po prostu nie smakuje, a mam nadzieję, że następnym razem... na jednej lufce się nie skończy.
To fajne uczucie mieć w życiu jeszcze coś na co możesz czekać... :lol:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group