1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
roman1130

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-05, 21:52   Temat: Gruczolakorak- a chemia
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
roman1130

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-25, 22:12   Temat: Gruczolakorak- a chemia
Mariolko co z tymi wynikami? :???: :???:
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
roman1130

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-12, 16:24   Temat: Gruczolakorak- a chemia
Witaj Mariolko
absenteeism napisał/a:
Niech tata po prostu robi to co lubi, je to co lubi i tyle. W tym momencie to, co można było zrobić, zostało zrobione.

Przychodzą niekiedy takie momenty, kiedy bezczynność nas po prostu zabija.
Domyślam jak bardzo cierpisz patrząc na Tatę i nie mogąc nic zrobić.
Moja córka widząc mnie w kiepskim stanie przysyła do mnie swojego synka, bo wie że dla mnie to lekarstwo na każdą troskę i ból.
Gdy wnuczek jest wystraszony bo dziadek zbyt długo kaszle, przytula się do mnie mocno i prosi abym przestał...
Mariolko, wiem że niekiedy ciężko nam wybaczyć, zapomnieć, albo zwyczajnie przyznać się do swoich uczuć, ale myślę, że z całą pewnością Tato będzie Ci wdzięczny, gdy nawet bez słów przytulisz się do niego, gdy pocałujesz go zupełnie bez powodu.
Okazywanie uczuć, przywiązania, miłości budzi w nas pokłady chęci do życia, do walki ze słabością...
Ktoś nas kocha, komuś na nas zależy... warto żyć.
Pozdrawiam, pamiętaj że jestem z Wami |uscisk| :/pociesza:/
  Temat: Gruczolakorak- a chemia
roman1130

Odpowiedzi: 323
Wyświetleń: 64204

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-25, 19:45   Temat: Gruczolakorak- a chemia
Mariolko, z moich doświadczeń wynika, że najważniejszą osobą w firmie zawsze jest cieć,dlatego nie sugeruj się opinią pielęgniarki czy technika, nie odmawiam im wiedzy czy fachowości, ale trudno uznać ich za autorytety absolutne.
Kolejne doświadczenia uczą że w pielęgniarskich fartuchach kieszenie są specjalnie przygotowane dla co najbardziej zdesperowanych pacjentów.
Dlatego apeluję o spokój i rozsądek, są naprawdę niezbędne przy leczeniu każdej choroby, a w przypadku raka szczególnie.
Dlatego nie sugeruj się odległością od domu szpitala czy przychodni wybieraj zawsze takie ośrodki, które mają swoją renomę, znani są ze swojej fachowości i podejściu do pacjenta.
Oczywiste jest, że od każdej reguły są wyjątki, ale od rozsądku nikogo jeszcze głowa nie rozbolała.
Wiem że trudno jest o spokój i rozsądek w momencie kiedy targa nami strach i niepokój... ale pamiętaj, że masz wiele do stracenia i tak samo wiele możesz zyskać dzięki opanowaniu.
Życzę naprawdę wszystkiego naj... Trzymam kciuki za Twoich Rodziców i za Ciebie również.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group