1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 73
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-13, 21:26   Temat: mariolab - komentarze
Witaj Mariolko, czekamy na wieści od Ciebie....
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-28, 19:43   Temat: mariolab - komentarze
Witaj Mariolko.
Daj znać co u Ciebie słychać, pamiętaj że bez względu na wszystko ciągle jesteś dla mnie i wielu Twoich Przyjaciół ważna.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-05, 21:45   Temat: mariolab - komentarze
Mariolko.
Jest mi niezmiernie przykro z powodu Twojego Tatusia, cierpienie przed śmiercią jest obciążeniem, które zawsze będziemy nosić w swoich wspomnieniach o naszych najbliższych.
Mwriolko.
Nie jestem w stanie wyrazić wszystkich swoich myśli, w momencie gdy patrzę na naszą znajomość, byliśmy razem od samego początku, od momentu gdy zaczęłaś pisać na Forum, teraz, Twój Tatuś wyruszył przygotować drogę dla nas, dla mnie...

Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś jak dobrzy Przyjaciele.
Mariolko mam nadzieję że teraz, gdy Tatusia już nie ma z nami będziesz troszczyć się o swoje dzieciątko z całym spokojem i wiarą, że Tatuś czuwa nad Wami, a ból rozstania....z czasem zagoją się wszystkie rany i choć będzie bolało, to urodzenie zdrowego dzieciaczka, spowoduje, że znów się uśmiechniesz jak dawniej.
Życzę Ci tego z całego serca.
\Pozdrawiam serdecznie Całą Twoją rodzinę.
Nie zapominaj o nas, odzywaj się co jakiś czas...
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-24, 23:14   Temat: mariolab - komentarze
Mariolko, współczuję Ci że nie pozwalają Ci być z Tatusiem, ale pamiętaj proszę że w tej chwili najważniejsza jesteś Ty i Twoje dzieciątko, Tatuś znajduje się pod dobrą opieką a Twoje emocje muszą być chronione.
Kasia odzywa się niekiedy, ze wsparciem dla mnie ale nie pisze żbyt wiele o sobie, wierzę że u niej wszystko jest pod kontrolą.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-20, 20:13   Temat: mariolab - komentarze
Mariolko, jest mi strasznie przykro że potwór zaatakował znów i wygląda na to że nie odpuści.
Dobrze że Tatuś jest pod dobrą opieką, jesteśmy z Nim i Twoją rodziną cały czas swoimi myślami i modlitwą.
Trzymajcie się dzielnie, a Ty uważaj na siebie i staraj się dbać o swoje Dzieciątko abyś nie zaszkodziła Mu.
Pozdrawiam serdecznie :-[ |uscisk| :cmok:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-14, 20:26   Temat: mariolab - komentarze
Mariolko jest mi strasznie przykro czytać, że z Tatusiem jest tak ciężko, że męczy się...
Umieranie jest strasznym przeżyciem zwłaszcza dla najbliższych, zostaje w nas tyle żalu, tyle niepewności, że czegoś nie zrobiliśmy, nie dopatrzyliśmy, powstaje absurdalne poczucie winy.
Mariolko wiem, że to żadna pociecha, ale zrobiłaś dla swojego Tatusia Wszystko co było tylko możliwe, teraz pozostała tylko nadzieja w Bogu, że Tatuś nie będzie cierpiał więcej...
Pozdrawiam Was niezwykle serdecznie, jestem z Wami w swoich myślach i modlitwach.

kasia123m, Ciebie również pozdrawiam serdecznie życząc jednocześnie spokoju, bo jest on niezbędny zarówno dla Ciebie jak i Dzieciątka |uscisk| :cmok:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-05, 06:30   Temat: mariolab - komentarze
Kasiu Cieszę się, że odwiedzasz wątek Marioli, jakoś przyzwyczaiłem się że stworzyłyście wspólny wątek, zbliżone okolicznościami, a dla mnie stanowicie praktycznie kółeczko rodzinne, które przyszło na Forum w jednym czasie i dzięki temu jesteście szczególnie bliskie.
Kasiu nigdy nie kryłem, że problem alkoholowy jest mi znany dosyć dobrze, że w dalszym ciągu lubię wypić piwo, posiedzieć w dobrym towarzystwie...
Nie będę potępiać postępowania Tatusia Marioli, czy Twojego Ojczyma, to zbyt trudne i nie jest to miejsce do tego typu rozważań...
Kasiu myślę że nie ma lepszych i gorszych leków... Rak za każdym razem jest inny, w jednym organizmie uodparnia się natychmiast po zastosowaniu, w innym zostaje zlikwidowany w bardzo szybkim czasie...
Nie wiemy, ani ja, ani Tatuś Marioli, jak będziemy reagować na stosowane w naszym przypadku leki, dlatego stosunkowo często będziemy kontrolowani za pomocą TK o ewentualnych postępach choroby, lub ich braku.
Mam nadzieję, że tym razem trafimy na taki rodzaj cytostatyku, który będzie skuteczniejszy niżeli poprzednie.
Mam nadzieję, że Twoje badania, uspokoiły Cię i że odpoczniesz trochę od swojej codzienności, czego życzę Ci z całego serca.
Pozdrawiam Was obydwie serdecznie, wiem że Mariola ma jeszcze trochę prac remontowych, ale sądzę, że prędzej czy później odezwie się.
:flower: |uscisk| :in_love:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-04, 14:50   Temat: mariolab - komentarze
:?ale??: |bezradny| :flower:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-26, 15:08   Temat: mariolab - komentarze
Witaj Mariolko :flower:
Cieszę się że udało Ci się choć troszkę odpocząć, kilka dni to jednak bardzo dużo, zwłaszcza, że czas w dalszym ciągu trudny.
To co piszesz o Tatusiu, to bardzo dobre wiadomości... spokój i brak nowych objawów choroby świadczy, że organizm walczy i daje szanse na poprawę, nadzieję, że chemia jest skuteczna...
Oby tak Dalej.

Zawsze byłem zdania że alkohol i kierownica jakiegokolwiek pojazdu jest najgorszym ze wszystkich połączeń... głupota nie ma granic, mam nadzieję, że uczestnictwo w takim wypadku nauczy ojczyma Kasi że wsiadanie do samochodu pijanego kierowcy jest tak samo głupie i niebezpieczne jak prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.
Miejmy nadzieję, że ostrzeżenie udzielone przez los, okaże się skuteczne. |uscisk| :cmok:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-22, 10:19   Temat: mariolab - komentarze
kasia123m, mariolab, Ciągle jestem z Wami i śledzę losy, leczenia Twojego Tatusia Mariolko i Waszych ciąż...
To takie ważne i potrzebne... kontynuacja tego co w życiu najważniejsze... przemijania i rodzenie się na nowo.
Ściskam niedzielnie :flower:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-14, 16:40   Temat: mariolab - komentarze
kasia123m, mariolab,
Jestem z Wami, niekiedy jest mi ciężko ale daję sobie radę, myślę o Twoim tatusiu Mariolko, o Waszych ciążach...Dodajecie mi wiary w sens naszego życia nawet jeśli miałoby to być przemijanie i ustępowanie miejsca następnym pokoleniom...

JustynaS1975, Dziękuję za pomoc ;)
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-07, 10:35   Temat: mariolab - komentarze
Witajcie Mariolko i Kasiu... :flower:

Nie jestem w stanie powiedzieć nic mądrego w sprawie ciąży...faceci są zwyczajnymi ciemniakami w tych sprawach.
Kasiu nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo jestem z Tobą, pamiętam ciążę swojej córki....

Z pewnością wiecie już że najnowsze badania wykazały u mnie przerzuty do mózgu, cieszę się że poddałem się badaniom związanymi z przystąpieniem do badań klinicznych, gdyby nie to... mogło to zostać niewykryte...

Mam nadzieję że u Twojego Tatusia Mariolko jest lepiej niż u mnie.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-03, 16:46   Temat: mariolab - komentarze
Madzia70,
dziękuję serdecznie za uzupełnienie tej luki :mrgreen:
Szkoda tylko że okres swojej świetności mam już za sobą.... :mrgreen:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-02, 23:11   Temat: mariolab - komentarze
Wiem że dziś utrzymanie i donoszenie ciąży jest stosunkowo częstym problemem chyba coś jest nie tak z naszym środowiskiem, jeszcze w moim pokoleniu było ok, ale już pokolenie wasze, czyli mojej córki ma naprawdę spore problemy...

Trzymam kciuki za was obydwie.
Od środy zaczynam chemię u JP II Miejmy nadzieję że się uda.... :mrgreen:
  Temat: mariolab - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 579
Wyświetleń: 70483

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-29, 12:11   Temat: mariolab - komentarze
Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo Wam życzę aby to były Wasze największe problemy.... :mrgreen:

Całuję Was serdecznie i cieszę się że choć na chwilkę udaje się nie myśleć o reszcie świata :flower: |uscisk| :cmok:
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group