1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 43
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-03, 20:58   Temat: małe szczęścia
Podpisuję się pod postem Kruszynki, jest to nie tylko wyraz mojej ogromnej wdzięczności za pomoc w mojej sprawie, gdzie ja odniosłem najwięcej korzyści... jest to wyraz wdzięczności dla wszystkich Którzy przyczyniają się do tego aby beneficjent ów istnienia tego Forum było jak najwięcej, aby korzyści z istnienia tego Forum były odczuwalne przez każdego z nas zarówno w formie działań czysto fizycznych jak i w sferze psychologicznej.
Dziękuję każdemu kto wchodzi na to Forum z wiarą i nadzieją, że znajdzie tu pomoc i sam tej pomocy udziela innym, to wcale nie jest takie małe szczęście :lol:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-08-22, 20:02   Temat: małe szczęścia
Każdy wątek ma swoich czytelników, dlatego przeglądających Forum zapraszam na trochę zapomniany wątek, a warto troszkę nad nim pomyśleć, może niektórzy dojdą do takich samych wniosków co ja
Serdecznie zapraszam

http://www.forum-onkologi...,150.htm#146768
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-07-17, 22:22   Temat: małe szczęścia
Niby nic... ten sam dom, ta sama od wielu lat Żona, niby dłużej, bywało, że nie było mnie w domu....
Ale strasznie się cieszę że już jestem w domu :mrgreen:

I to może wcale nie jest takie małe szczęście.... :heart: :?ale??: :!!!:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-14, 19:44   Temat: małe szczęścia
Chętnie dołączam swoje życzenia... może też chciałbym poznać naszą Jubilatkę, ale życzenia Twoje Michale pasują do każdej z naszych Forumowiczek...więc podpisuję się pod Twoim postem :flower: :cmok:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-06-03, 15:23   Temat: małe szczęścia
Wędrując dziś po starych wątkach znalazłem prawdziwą perłę... To nie jest małe szczęście, to jest zjawisko którym pragnę podzielić się z każdym z nas.
http://www.forum-onkologi...1189.htm#130587

Kruszynko Dziękuję :flower: :flower: :flower: :in_love:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-04-04, 13:17   Temat: Życzenia Świąteczne
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim, bez względu na wyznawany światopogląd Nadziei i Siły, które właśnie te Święta niosą ze sobą najwięcej
Wyrazicielem tych życzeń jest mój Świąteczny Zajączek.
Na co dzień Smok

  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-22, 19:10   Temat: małe szczęścia
To nie jest małe szczęście, to ok 4 kilogramów uśmiechu, radości, niezmierzona ilość miłości i nadziei.
Jest cudna Reszko :in_love: :flower: :flower:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-17, 22:35   Temat: małe szczęścia
Erin myślę że Majkelek nie chce robić dzidziusia, tylko nad nim popracować, jest dostatecznie dużo czasu aby pewne szczegóły dopracować, po co liczyć na listonosza, inkasenta z elektrowni itd... zawsze można coś dorobić samemu :mrgreen:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-16, 18:43   Temat: małe szczęścia
Dzięki z komplementy dla Antka, przekażę.
Ale zdjęcia Mamusi nie pokażę..., bo na zjazd do Gazdy wszyscy będą chcieli przyjechać bez Pań :lol:
Gazdo cieszę się że pomogłeś mi z tymi pierogami... inaczej musiałbym jeść je dosyć długo, a tak jest szansa na coś nowego :mrgreen:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-15, 20:43   Temat: małe szczęścia
Zoju, mam nadzieję że to figliki a nie k. rwiki. Kruszynko Evuniu cieszę się że Wam też się podoba mój "smok"...
No nie będę mówić że urodę ma po dziadku, bo przecie widać :mrgreen:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-15, 18:11   Temat: małe szczęścia
Dziś przyjechał do mnie wnuk... czyli lapek przechodzi na innego użytkownika, lub trafi do "naprawy".
Po wczorajszym wyjeździe do Krakowa i dniu spędzonym z Antkiem dzisiejsze szczęście może spowodować, ze grozi mi "niewyróbka" nadmiar szczęścia też zabija.
Chciałbym mieć tyle energii i sił co mój wnusiu, który wczoraj w trakcie wyprawy na 3 piętro proponował mi odpoczynek na półpiętrze.
Z tego co pamiętam to ja nie byłem takim słodziakiem jak on...

[ Dodano: 2012-03-15, 18:27 ]
mój wnuk w trakcie jakiejś imprezki wakacyjnej

  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-13, 19:08   Temat: małe szczęścia
Witam Wtorkowo :flower: :flow:
No nie ma bata, coś musiało się stać czyżby niedziela wszystkich tak wyczerpała :shock: :roll: ?
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-11, 11:44   Temat: małe szczęścia
Witam serdecznie trochę pochmurno-przedzierające się- słonecznie :flower:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-10, 23:29   Temat: małe szczęścia
Moje dzisiejsze ogromne szczęście...
W soboty przyjeżdża do mnie mój wnuk. Ma już 2 lata i 7 miesięcy...czyli starszy już gościu, na piwo jeszcze nie chodzimy, ale to kwestia czasu...
Cieszę się że mój Antoś od momentu kiedy tylko przekroczy próg domu... nie opuszcza mnie na moment, chodzimy do piwnicy "robić robotę" wszystkie prace bez względu na to jak bardzo brudne i paskudne robimy razem, spacery, rozpoznawanie w trakcie spaceru marek przejeżdżających samochodów, dyskusje a często nawet kłótnie na różne tematy...
Ostatnio opanował wymowę litery "R" więc rozmowy, terefony i inne wynalazki zajmuj na dużo czasu.
Drażni mnie tylko kwestia, że muszę chować przed nim swój komputer, ale uznał że jest nasz wspólny, a zna się na nim całkiem nieźle, potrafi włączyć każdą bajkę, czy jakieś prostsze gry... więc rozwala mi te resztki które jeszcze funkcjonują.
Dziś mój wnuczek przeżył szok, gdy stwierdził, że bajek nie będzie tylko czeka go ciężki dzień z dziadkiem...
W pewnym momencie stwierdził, że poświęci się i będzie oglądał bajki w telewizji (skoro dziadek terewizji nie ogląda, to on też nie będzie)...
Jutro będziemy ze sobą do popołudnia.. :-(
a w środę dziadek pojedzie do niego do Krakowa, bo ktoś musi odebrać go ze żłobka :mrgreen: to wcale nie jest male szczęście :lol:
  Temat: małe szczęścia
roman1130

Odpowiedzi: 596
Wyświetleń: 97711

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-10, 23:09   Temat: małe szczęścia
Witam Wszystkich :flower: :flower: :in_love:
Majkelku nie będę ukrywać, że czuję się zakłopotany ilością komplementów jakie słyszę od Ciebie i innych na swój temat i temat nieszczęsnego bloga...
Mówię to zupełnie szczerze i zupełnie poważnie.
W swoim profilu umieściłem informację o tym że piszę, ale ... nie spodziewałem się że wywołam takie poruszenie, a wielu naszych forumowiczów pisze swoje blogi....
Nie chcę spamować ale... będę musiał się trochę bronić
http://raczek-nieboraczek.bloog.pl
Polecam z całego serca. :lol:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group