1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ania74 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6742

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-18, 20:11   Temat: ania74 - komentarze
ania74, Witam
Podczytuję Wasz wątek, ale z uwagi na fakt, że nie mam dostatecznej wiedzy ograniczam się do zaciskania kciuków...
Życzę siły i dalszej determinacji w codziennym życiu.
Pozdrawiam serdecznie :flower: |uscisk|
  Temat: ania74 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6742

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-22, 08:32   Temat: ania74 - komentarze
Witaj Aniu.
Jak badani?
Jak druga chemia? a właściwie jak Mamusia reaguje na jej podanie?

Ktoś kiedyś powiedział na naszym Forum, że brak informacji, to dobra informacja...
Ja tak nie myślę.
Pisząc stosunkowo często o swoim problemie, masz szansę wyartykułować swoje myśli, obawy, nadzieję, masz szansę na wsparcie ze strony innych forumowiczów.
Wiem, że pisanie o swoich problemach, to pewien rodzaj ekshibicjonizmu, obnażanie naszej duszy, ale to zdrowy objaw i potrzebny, bo dający szansę na zrozumienie i pomoc.
Dlatego Anusiu, pisz troszkę więcej, tutaj czekamy na Twoje słowa, nie dlatego, że mamy zbyt mało sensacji, ale dlatego, że jesteśmy z Tobą.
Piszę trochę w imieniu wszystkich, ale wierzę że nie wezmą mi tego za złe :lol:

Przekaż Mamusi nasze pozdrowienia, od wszystkich onkologicznych, zapewnij Ją że nie jest sama :flower: |uscisk|
  Temat: ania74 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6742

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-07, 18:50   Temat: ania74 - komentarze
Witaj Aniu.
Chemioterapia jest długotrwałym leczeniem, dlatego staraj się aby Mamusia jadła i piła to na co będzie miała ochotę, bo to jest niestety najczęstsze działanie uboczne, nudności, brak apetytu
http://www.facebook.com/p...256048827769738
Polecam tę stronkę, znajdziesz tu mnóstwo fajnych przepisów kulinarnych wspomagających leczenie onkologiczne
Pozdrów serdecznie Mamusię, Ciebie ściskamy życząc sił i wiary w wyniki leczenia |uscisk|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group