1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz trzustki z przerzutami do watroby
siluete

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 15850

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-31, 21:59   Temat: guz trzustki z przerzutami do watroby
kaczak napisał/a:
dzięki :)

[ Dodano: 2012-05-29, 21:16 ]
jeszcze jedno pytanie, okreslenie bardzo rano ??, czy możesz doprecyzowac ??
dzieki i pozdr


Ja czekałam od 5tej jeszcze na ulicy, byłam bardzo zdeterminowana i obiecałam sobie, że nie wyjdę jeśli się do dra nie dostanę. To był listopad, było ciemno i zimno wtedy...brrrr.........jak sobie to przypomnę to mam dreszcze. Ochroniarz się nade mną zlitował i wpuścił, żebym poczekała w środku.
  Temat: guz trzustki z przerzutami do watroby
siluete

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 15850

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-29, 20:55   Temat: guz trzustki z przerzutami do watroby
Operację zespoleń robią bez problemu w CO Wawelska. Ja moge polecić dra Jóźwiaka i dra Cichockiego (pierwszy operował mojego tatę a drugi męża Grażki). Do dra Jóźwiaka trzeba iść bardzo rano w środę i bez problemu można sie dostać. Dr przyjmuje pacjentów zapisanych na ten dzień + 5 osób "z ulicy". Decyduje kolejność miejsc. Mojemu tacie zrobił operację tydzień po pierwszej konsultacji. Nic nie załatwialiśmy, Pan doktor sam z siebie tak nas potraktował. Opiekował się tatą rewelacyjnie i dla nas też był bardzo ludzki. Naprawdę mogę polecić. Operacja mojego taty była bez żadnych powikłań.
  Temat: guz trzustki z przerzutami do watroby
siluete

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 15850

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-28, 22:14   Temat: guz trzustki z przerzutami do watroby
Nasz chirurg twierdził, że protezy mogą się przesuwać niestety:-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group