1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc z przerzutami do wątroby. Proszę o pomoc.
smutasek1983

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 37903

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 11:47   Temat: Rak płuc z przerzutami do wątroby. Proszę o pomoc.
Mag mój Tata też paliła chyba z 30 lat a nie pali 17,rzucił palenie i postawił na sport. W lutym miał operację wycięcia płata-miał niedrobnokomorkowego płaskonabłonkowego raka płuc(G3)-Stadium IB,jesli dobrz epamietam. Teraz ma chemię uzupełniającą,ostatni cykl i znowu badania.

3maj sie i nie poddawajcie się,pisz co jakiś czas co u was,jak sie Ty czujesz i Tata.Walczcie,nie wolno wam ani na moment się poddać,nawet jesli to stopien IV-życie pisze rózne scenariusze i nigdy nic nie wiadomo,więc wierzcie i walczcie
  Temat: Rak płuc z przerzutami do wątroby. Proszę o pomoc.
smutasek1983

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 37903

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 11:04   Temat: Rak płuc z przerzutami do wątroby. Proszę o pomoc.
Mój Tata też nie miał właśnie żadnych objawów a kaszlał zawsze;/ Biegał i któregoś dnia najpierw dostał gorączki,pozniej krwioplucie i badania,rtg wykazało guzowate zacienienie .tomografia,bronchoskopia itd i diagnoza-rak złosliwy;/
czuł się dobrze,nic go nie bołało,nie miał duszności,kompletnie nic,no ale diagnoza nas z nóg zwaliła,teraz dalej walczymy

[ Dodano: 2012-06-22, 11:05 ]
Walczcie i wierzeciwe do konca,nie poddawajcie się !
  Temat: Rak płuc z przerzutami do wątroby. Proszę o pomoc.
smutasek1983

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 37903

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-21, 22:06   Temat: Rak płuc z przerzutami do wątroby. Proszę o pomoc.
Cytat:
Dla mnie zagadka jest to, ze w styczniu mial robione rtg, ktore nic nie wykazalo. Dlaczego to cholerstwo tak szybko sie rozmnaza :(

no niestety tak jest.Mój Tata miał w czerwcu rtg płuc i nic nie wykazało a w grudniu już miał raka i gdyby nie to,że podczas biegu pluł krwią-do dzisiaj byśmy nic nie wiedzieli.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group