1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
sylwiax

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15988

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-04-25, 21:38   Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
Mona Wyrazy współczucia
  Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
sylwiax

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15988

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-10, 09:46   Temat: Rak odbytnicy, przerzuty do wątroby, odmowa przyjęcia chemii
mona1
Może porozmawiaj jeszcze z Tatą na temat chemii paliatrywnej to naprawde nie jest złe rozwiązanie napewno pomoże Tacie złagodzi objawy, poprawi jakość życia i samopoczucie.
Moja babcia obecnie przechodzi chemie paliatrywną i powiem Ci że widzę poprawę już tyle nie podsypia ma apetyt mówi że czuje się lepiej i to już od ok 2 tyg.
Przeszła operację wycięcia nowotworu jelita są przerzuty do wątroby i płuc widziałam jak babcia z każdym dniem słabła każdego dnia bałam się że ostatni raz ją widzę Jest po 5 wlewie chemii i widać różnice
Babcia już nie mieszka sama ponieważ sama mówi że nie miałaby siły
Myślę że Twój Tato nie powinien mieszkać sam nawet ze względu na to że tak naprawde nie wiadomo ile jada i czy w ogóle coś je a to ważne aby dodatkowo nie osłabł
Tato również może mówić że chce mieszkać sam aby nie obarczać Was odpowiedzialnością ale dodatkowa pomoc by się przydała
Popytaj w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie czy w miejscu zamieszkania taty jest możliwość aby przychodziła Pani ugotować, posprzątać
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group