1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Metody Niekonwencjonalne
tobione

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8227

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-07-08, 05:16   Temat: Metody Niekonwencjonalne
wiesz absenteeism . zwrocono mi uwage ze niby propaguje metody niekonwencjonalne, choc wcale nie o to mi chodzilo...
Jak to mowia...Jak Trwoga to do Boga...jak rak to do Onkologa...
Ja nie pojawilem sie na tym forum dla zabawy ani tymbardziej zeby zarobic na reklamowaniu srodkow...
Moj ojciec na prawde jest chory na raka,jest z nim zle...
przeczesuje internet w nadziei ze cos wynaleziono (a moze raczej stwierdzono) co mogloby mu pomoc,bo chemia w jego przypadku to pomoc dorazna...
Po przeczytaniu obszernej moge powiedziec lektury moge stwierdzic ze walka z rakiem to przedewszytkim sprawny system immunologiczny,silny organizm,checi przetrwania no i czynniki genetyczne...
Nie rozumiem dlaczego zostalem upomniany za wtracenie wspomagania leczenia
farmakologicznego witaminami,ziolami extraktami z korzenia etc...
Przeciez udowodniono jest naukowo ze vit D i C spelniaja ogromna role w walce z rakiem,kurkuma,olive leaf extract,wyciag z pestek winogron...spirulina etc..fakt ze nie nazwano tego lekiem polega na tym ze leczenia raka...zreszta wiesz lepiej
Konkluzja jest taka...ze wszyscy wiedza ze sama chemia ,operacja etc. to tez nie lekarstwo a jednak podkreslono mi w krytyce mojej wypowiedzi ze to wlasnie jest lekarstwo a to co ja mysle to miedzy bajki wlozyc.
  Temat: Metody Niekonwencjonalne
tobione

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8227

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-07-07, 21:26   Temat: Metody Niekonwencjonalne
Ok...
Ale oprocz chemii i radioterapii jest jeszcze PDT, Cyber Knife, Cryotherapy...etc
to jest w zakresie leczenia w sumie konwencjonalnego...

[ Dodano: 2011-07-07, 21:30 ]
Ale niektore osoby wspomnialy leczenie niekonwencjonalne np. jemiola...to Oni moga..? Zenszeniem itd...to chyba nie ma nic wspolnego z medycyna w leczeniu raka...
  Temat: Metody Niekonwencjonalne
tobione

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8227

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-07-07, 21:20   Temat: Metody Niekonwencjonalne
Zastanawiam sie dlaczego nikt tu nie mowi o niekonwencjonalnych metodach...
W walce z rakiem wszystkie chwyty sa dozwolone, nietylko chemia...
W internecie jest duzo informacji na ten temat...
Dlaczego nikt nie mowi np. jak wazna jest dieta albo detox po chemii...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group