1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki chromofobowy
wiki4000

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 34807

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-02-13, 15:40   Temat: Rak nerki chromofobowy
Młody - przeczytaj mój wątek , tam wszystko opisane o leczeniu przerzutów - leki i skuteczność, objawy uboczne itd. Pozdrawiam
Wiki
  Temat: Rak nerki chromofobowy
wiki4000

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 34807

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-02-12, 21:11   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witaj.
Moja mama choruje na raka nerki od 1998r. Wtedy właśnie miała operację usunięcia nerki. z tą operacja, to jest tak ,że trzeba ja przeprowadzić jak najszybciej,żeby pozbyć się ogniska głównego. W tym przypadku, jeśli guz jest ograniczony do nerki, to nie ma większego znaczenia, gdzie zrobisz operację (czy szpital onkologiczny czy nie). Ważne ,żeby lekarz wykonujący zabieg był dobrym "fachowcem". Dalsze leczenie to sprawa onkologa. Bo raka leczy onkolog a nie chirurg czy inny specjalista. Po operacji radziłabym Ci poszukać dobrego onkologa na dalsze kontrole czy leczenie. Z tego co wiem , to dobrym ośrodkiem jest Centrum Onkologii w Gliwicach. Trzymaj się i działaj szybko. Pozdrawiam
Wiki


_________________________________________________________________
[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-03-09, 21:48 ]
[W tym miejscu był post wydzielony do odrębnego wątku forumowiczki Renaty 64]
  Temat: Rak nerki chromofobowy
wiki4000

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 34807

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-02-11, 12:49   Temat: Rak nerki chromofobowy
Bardzo współczuję Ci wszystkich perypetii jakie przechodzisz w związku ze swoja choroba. mimo wszystko w Polsce chyba szybciej dostaniesz pomoc i właściwsze podejście do tematu. kieruj się do dużych ośrodków onkologicznych. najlepiej do Wa-wy. Tu sa dostępne najnowocześniejsze metody leczenia.
nie rozumiem co to znaczy,że medycyna stawia na naturalne właściwości obronne organizmu.Czy w przypadku nowotworów też? Rozumiem,ze tak można traktować przeziębienie, czy przejedzenie. samo przyszło samo pójdzie. Swoja drogą to już nie raz czytałam o opiece medycznej i procedurach w UK . Wielokrotnie określano to mianem "Filipiny medycznej Europy". Wg mnie nic dodać nic ująć.
Pozdrawiam Cie i życzę szybkiego rozwiązania problemu dostępu do leczenia onkologicznego. Bądż silny i nie trać nadziei. wszyscy forumowicze Cię wspierają. Odzywaj się na forum. jak możemy będziemy pomagać.
Wiki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group