1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
owcaMarta

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20020

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-10, 21:51   Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
KASIU!....

Tak mi przykro!!!... :(

To tak szybko nastąpiło [*]

Niech Mamusia spoczywa w spokoju....

TAM gdzie jest czuje się już dobrze-pamiętaj o tym!

Życzę Tobie i Twojej rodzinie bardzo dużo sił! Trzymajcie się teraz razem i wspierajcie!

MOJE KONDOLENCJE!
  Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
owcaMarta

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20020

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-28, 00:00   Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
kasia_go, Tak mi przykro... :( A ten mamy przyjaciel to jakiś.... ach... szkoda słów. Kawał gnojka i prostaka! No cóż-wartość ludzi poznajemy właśnie w takich sytuacjacj... Zawałowiec od siedmi boleści...wrrr!!

Ale Ty się nie przejmuj ja wiem,że to będzie Cię gnębiło ale nie ma czasu na ludzi bezwartościowych.

To smutne ,że mamcia ma te wszystkie dolegliwości -ale są one skutkiem choroby! Mogę Ci tylko życzyć wytrwałości i dużo sił ... Pamiętaj również o swoim wypoczynku! Musisz mieć siłę bo jesteś mamie potrzebna a mamci dużo dużo sił i samych wspaniałych ludzi wkoło siebie!

:*
  Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
owcaMarta

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20020

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-13, 23:46   Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
Kasiu WITAJ!

Jeżeli mogę Ci jakoś pomóc to pisz!!!! Pomogę jak tylko mogę!!!! Moja mamcia odeszła 8 grudnia tego roku wszystko robiłam przy niej sama... więc krok po kroku mogę Ci opisywać jak to było u nas... Może w czymś uda mi się pomóc... Bardzo bym chciała!!!....

Co do niezrozumiałej mowy to ucisk na guza/guzów w mózgu-one sa za te FIGLE odpowiedzialne. Po podaniu dożylnego leku mojej mamie zmniejszyła się ta zła wymowa i chodziła znacznie lepiej. Może to ten sam lek....

Ściskam.... BARDZO mi przykro :(

[ Dodano: 2010-12-13, 23:51 ]
Kasiu jeszcze jedno. Ten lek co w kroplówce miała moja mama to MANNITOL
A co do lekarzy i innych ludzi,których jeszcze spotkacie podczas walki z tym świństwem to .... można książkę napisać...

Uzbroj się w cierpliwość spokój wenwnętrzny i OGROM sił.... fizycznych i psychicznych...


POWODZENIA
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group