1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Interpretacja wyników - prośba o pomoc
BB

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6547

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-01, 11:13   Temat: Interpretacja wyników - prośba o pomoc
Bardzo się cieszę z waszego wyniku. Pytanie co dalej. No niestety tylko czekanie, co nie jest najłatwiejsze. Ja dziś ze swojego doświadczenia proponuję wizytę w COI u prof. Rutkowskiego w Warszawie. Pomimo tego, że dziś u was jest dobrze należy trzymać rękę na pulsie. Twój tata ma cienkiego czerniaka, ale mimo wszystko na wizytę do COI bym się zapisała. U nas po usunięciu wartownika, który był ok, robiłam usg jamy brzusznej, poziom LDH, usg węzłów chłonnych pach i szyi. Obserwacja skóry to dobry trop, znalazłabym gabinet w którym wykonują wideodermatoskopię, ale musisz jeszcze wg mnie obserwować węzły chłonne no i bliznę pooperacyjną, zwłaszcza, że jak zrozumiałam to twój tata miał czerniaka nowo powstałego, a nie z pieprzyka.
Dlaczego czerniak? A kto go tam wie, może poparzenie słoneczne w dzieciństwie? Raczej nie znajdziecie odpowiedzi, pojawił się i trzeba walczyć.
Dziś macie dobre wyniki i tego wam gratuluję.
Ale to nie może uśpić waszej czujności.

Pozdrawiam.
  Temat: Interpretacja wyników - prośba o pomoc
BB

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6547

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-11-13, 22:41   Temat: Interpretacja wyników - prośba o pomoc
Trzymam kciuki. Będzie dobrze.
  Temat: Interpretacja wyników - prośba o pomoc
BB

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6547

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-11-13, 21:56   Temat: Interpretacja wyników - prośba o pomoc
Mój tato był szpitalu 2 doby. Rano podano mu izotop i zrobiono scyntygrafię aby określić spływ chłonki a następnego dnia usunięto wartownik, poszerzono marginesy i znów następnego wypisano do domu. Czy przez zablokowanie wartownika rozumiesz jego usuniecie w celu przebadania histopatologicznego?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group