1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Po operacji...
Marta82

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 31165

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-06, 21:45   Temat: Po operacji...
Moja mama ma 65 lat, paliła od 18 roku życia około paczki dziennie, teraz nie pali. Nie kwalifikuje się do operacji ponieważ guz nacieka węzły chłonne śródpiersia. Jeśli guz twojej mamy jest operacyjny to naprawdę należy się cieszyć i można wam tylko pogratulować szczęścia w nieszczęściu. Wszystkiego dowiecie się od lekarza, ale zawsze możesz doczytać nie tylko na forum, ale i w necie o leczeniu operacyjnym i co po tym.
Trzeba znaleźć w sobie siłę, wspierać bliską osobę, ale także siebie przekonywać, że będzie dobrze, bo to na pewno pomaga.
Przed wami ciężki okres, i walka o każdy dzień, ale warto dla kolejnej chwili z ukochaną osobą.

[ Dodano: 2012-04-06, 21:50 ]
Przy raku płuc objawy się pojawiają w zaawansowanym stopniu, na początku przebiega bezobjawowo, przynajmniej tak było w przypadku mojej mamy, która dowiedziała się podczas leczenia innej choroby, trochę chudła, ale zganiałyśmy to na stres bo miałyśmy trudną sytuację rodzinną, gdy mój dziadek złamał biodro i teraz leży, trzeba przy nim wszystko zrobić, podmyć, nakarmić, a wcześniej moja babcia tak leżała przez 5 lat, to wszystko moją mamę przerosło i chyba wtedy to się zaczęło..może się mylę. Moja mama odpukać do teraz nie mam żadnych objawów..
Trzymaj się i pamiętaj, że jesteśmy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group