1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nanocząsteczki złota i srebra
Rafus

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7960

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-06-14, 13:26   Temat: Nanocząsteczki złota i srebra
Ludzie przy okazji tak strasznej choroby wpadają w urojenia. żadną miarą nie można im nic wytłumaczyć, zaczynają mieć swój własny świat, nawet pomimo wykształcenia medycznego. Moja ciotka stomatolog z wykształcenia podawała z uporem maniaka jakiś roztwór selenu mojej umierającej mamie. Selen w takich stężeniach w mojej opinii jest toksyczny. Nawet mówiłem racjonalnie, że jeśli gleba ma przekroczone minimalnie nawet normy dla selenu to nie można na niej uprawiać żywności. Natrafiałem się na mur ignorancji. Kiedyś ciotka wzięła łyżeczkę roztworu tego świństwa położyła sobie na język i wykrzyknęła do mniej "Rany jak to świetnie regeneruje śluzówkę jamy ustnej, momentalnie!" Mówił to lekarz stomatolog....

[ Dodano: 2016-06-14, 13:33 ]
Postanowiłem być już w takim wypadku nieco bezczelny. Udawałem, że podaję ten środek Mamie. Po prostu bezczelnie wlałem zimną herbatę do buteleczki. Mam pewne wyrzuty z tego powodu, ale zauważyłem że chyba moja Mama się podtruła od pierwszych dawek tego selenu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group