1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi nieluminalny HER2+
anna53

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14020

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-18, 15:08   Temat: Rak piersi nieluminalny HER2+
Ja mieszkam w Kielcach, moja znajoma korzystala z hotelu tylko podczas radioterapii, bo to trzeba chodzic codziennie, a w piaek wyjeżdżała do domu i wracała w poniedziałek rano lub w niedzielę w nocy, inne panie ktore musiały brać chemie pod okiem lek. przebywały na oddziale

[ Dodano: 2015-01-18, 15:16 ]
spróbuj skontaktowac sie z lek. Cent. Onkol, nie prywatnym, co by Wam poradził. Z tego co zrozumiałam, to w tym Pryw. Szp. Onkol, nie mogli mamie tego zrobic, bo fundusz by im nie zapłacił, bo wyczerpali limit na ile im przyznał NFZ, gdzie tu jest pacjent ?, mama powinna dla większego bezpieczenstwa usunąc całą pierś, anna
  Temat: Rak piersi nieluminalny HER2+
anna53

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14020

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-18, 09:18   Temat: Witaj !
To chyba pochodzisz z małego miasteczka i leczysz się tam, gdzie nie ma Cent. Onkol, bo u nas przy ŚCOnk jest tani hotel dla pacjentow, którzy nie muszą dojeżdźać na chemie i zaraz wracac, można tam przyjechac dzien wczesniej i po chemii wyjechac dzien poźniej, tak samo jest radioterapią, ktora trzeba podawac codziennie, wowczas pacjenci zjezdzaja do domu na weekend, pozdrawiam

a czy jest rozwaźana całkowita operacja usuniecia
  Temat: Rak piersi nieluminalny HER2+
anna53

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14020

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-16, 17:57   Temat: Witaj Ania.amaz !
Ja na miejscu Twojej mamy, jeśli jest jeszcze nie zapoźno ?, ( a w bad. kontr. obrazowych rtg, TK itp ) nie ma jeszcze przerzutów tp ja bym kazała usunąć całą pierś, jak nie jest jeszcze za późno !!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group