1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nawrót choroby - czy jest sens dalej to leczyć?
babinka

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7816

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-03-24, 10:02   Temat: Nawrót choroby - czy jest sens dalej to leczyć?
Nie wiem ile lat minęło od leczenia,teraz leki są inne ,te objawy o których piszesz mogą się powielać ,ale niekoniecznie ,pewnie potwierdzi to lekarz.
Co do ludzi - to zdrowi, po prostu nas chorych się " boją" (oczywiście nie wszyscy) ,nie potrafią o chorobie normalnie rozmawiać ,ale po to są takie fora ,gdzie my potrafimy się wspierać , służyć radą i podpowiedziami .
Napisz ,skąd jesteś,może wśród nas masz sąsiada, a może masz kłopot z poproszeniem o pomoc,trzeba się "otworzyć" na ludzi ,nie bardzo mi się chce wierzyć ,że zupełnie nie masz wokół siebie przyjaznych Ci osób , rozejrzyj się dobrze.
Pozdrawiam serdecznie ,jak chcesz pogadać to zaproszenie jest zawsze aktualne.
  Temat: Nawrót choroby - czy jest sens dalej to leczyć?
babinka

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7816

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-03-23, 15:06   Temat: Nawrót choroby - czy jest sens dalej to leczyć?
Hej Marta,wiadomo taka wiadomość ścina z nóg,ale,kto powiedział ,że w życiu będzie i musi być lekko . Mam nadzieję,że znajdziesz w sobie siłę do II rundy, nie będzie pewnie lekko,ale nie poddawaj się,pewnie odezwą się do Ciebie osoby będące w podobnej sytuacji i pomogą ,wierzę w to .Więc głowa, tylko nie zadzieraj za wysoko ;) i nos do góry,musi być dobrze !.
Pozdrawiam serdecznie, jakbyś chciała pogadać to zapraszam, powodzenia :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group