1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi nieluminalny HER2+
kucja15

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14020

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-31, 11:25   Temat: Rak piersi nieluminalny HER2+
Witaj.
Uważnie przeczytałam historię Twojej mamy.
Jestem bardzo zdziwiona, że zastosowano zabieg oszczędzający (dziwne argumenty dotyczące mastektomii).
Ja miałam zabieg mastektomii piersi prawej z węzłami chłonnymi na własną prośbę bo konsylium proponowało inne rozwiązanie.
Zabieg w malutkim szpitalu na Oddziale Chirurgii w Katowicach. Byłam przyjęta w czwartek rano z pakietem badań.W południe zabieg a na następny dzień - piątek wypis do domu z drenem aby spływała chłonka i zaleceniami do kontroli w poradni.Czułam się świetnie, nic nie bolało, nie musiałam brać żadnych leków p/bólowych.
Obecnie mija18 miesięcy od zabiegu.Mimo,ze mam HER 3+ nie otrzymałam Herceptyny.
Nie było również radioterapii. Mam hormonoterapię - Egistrozol 1 tabl. dziennie.
Ponieważ mam jeszcze zaawansowanego raka jajnika niezależnego od piersi jestem pod opieką Instytutu Onkologii.
Dodam również, że lekarze z onkologii po czasie przyznali mi rację o podjętej decyzji.
Guzek w badaniach diagnostycznych był w granicach 1,4 cm, przy ocenie hist- pat po zabiegu wymiary były zupełnie inne 6 x 4 x 2,5 cm.
Moja czujność spowodowała,ze skończyło się na jednym zabiegu.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group