1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-08-30, 19:26   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
A tak na marginesie to oczywiscie pamietaj o badaniach kontrolnych tylko nie daj sie zwariowac tak jak ja.Zadajac ciagle pytania doprowadzilam sie niemal do paranoii ,a kazdy bol wiazalam z czerniakiem.Odkad dowiedzialam sie o czerniaku, a to juz ponad 2 lata uroilam sobie przerzut na wezly,drugie ognisko czerniaka itp.Nawet dowiedzialam sie ,iz moj stopien to nie pT1a a pT1b.Co bardzo przezylam.Mam nadzieje ,ze bedziesz silniejsza odemnie.Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego!
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-08-29, 20:03   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
Mysle, ze interpretowac tu nic nie trzeba. Indeks wyszedl zerowy wiec z szukania wartownika zrezygnowano i slusznie. Zycze wszystkiego dobrego i zdrowka.
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-23, 07:01   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
Wlasnie dlatego nieraz trzeba zasiegnac porady u innego lekarza.Wiele osob na forum nie ma oznaczonego IM, a co za tym idzie najprawdopodobniej zle leczenie.Ale nie mnie to osadzac.Kiedy bedziesz miec wyniki?
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-20, 11:17   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
Mysle ,ze jesli indeks wyjdzie zerowy to wyciecie wartownika Cie ominie.Natomiast jesli wyjdzie powyzej nawet w naskorku to pewnie wyciecie bedzie,ale poczekajmy na wyniki.A co mowil Ci profesor?
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-16, 20:50   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
U mnie czerniaka ziagnozowano pod koniec maja ,a biopsje i poszerzenie marginesow mialam na poczatku sierpnia.
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-13, 07:26   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
Moze sprobuj umowic sie na wizyte do CO.Jesli profesor zleci ponowne przebadanie preparatow bedzie poprostu szybciej.POZDRAWIAM
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-12, 16:56   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
Mysle ,ze ten termin jest jak najbardziej ok.Profesor zadecyduje co dalej w lepsze rece nie moglas trafic.Pozdrawiam!

[ Dodano: 2012-07-12, 17:01 ]
Gdzie mialas czerniaka?Czy mialas powiekszony wezel?Skoro robili Ci biopsje?A mozesz sprobowac umowic sie do CO ,ale nie wiem czy termin bedzie szybszy.Oto numer pod ktory mozesz dzwonic 22 5462222.Profesor przyjmuje w gabinecie 30.
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-12, 15:59   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
Moze powinnas zasiegnac opinii jeszcze jednego lekarza.Tak jak ci pisalam ja w pierwszym wyniku nie mam oznaczonego indeksu.Konsultoiwalam swoj wynik u kilku lekarzy.Wkoncu trafilam do profesora Rutkowskiego.Za drugim razem mialam rowniez badane szkielka, gdzie byl ozaczony indeks na ponizej 1mm.Ale kiedy trafilam do warszawskiego CO oni ponownie przebadali perparaty.Wynik jest w moim watku. Indeks oznacza sie z wyniku hp ,ktory jest na szkielkach.
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
myszka

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-12, 06:53   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3
Nie jestem ekspertem , ale z tego co wiem to wedlug nowej klasyfikacji od 2010 r powinien byc w wyniku hp oznaczony indeks mitotyczny.W cienkich czerniakach podobno jest to jedna z wazniejszych rzeczy.I od tego zalezy tez przeprowadzenie bopsji wartownika.Nie wiem jak to sie ma w praktyce poniewaz przy zerowym indeskie biopsji nie przeprowadza sie, ja mialam podzial komorek w naskorku, gdzie nie ma ani naczyn limfatycznych ,ani krwionosnych ,a biopsje mialam. Wspomne tylko ,ze w moim pierwszym wyniku oznaczenia indeksu nie mialam konsultowalam wynik u innego lekarz, ktory wlanie zlecil to oznaczenie .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group