1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rokowanie rak żołądka
s122

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 67972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-11, 22:39   Temat: Rokowanie rak żołądka
witaj sprinter,
Mama niestety ma obciążony organizm: miażdżycą,problemami z sercem i astmą oskrzelową :cry: Lekarz powiedział,że nie wie czy przezyje operację... Dziękuję za to,że wogóle odpisałaś/eś. To dla mnie bardzo ważne. Mimo wszystko jestem dobrej myśli... Nie przeżyłabym jesli cośby się nie powiodło... dla mojej Mamy zrobiłabym wszystko. Dam na Mszę św. to na pewno dużo pomoże,modlę się... wspieram ją powtarzam,że będzie dobrze i ze musi w to uwierzyć. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić... Teraz najważniejsze jest dla mnie jej zdrowie... Dziękuję za słowa otuchy... dodaje mi to siły... Takze serdecznie pozdrawiam i życzę duzo zdrowia.
  Temat: Rokowanie rak żołądka
s122

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 67972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-11, 14:19   Temat: Rokowanie rak żołądka
Witam. Chciałabym dowiedzieć się jak wyglada życie po usunięciu żołądka. Moja mama ma raka wpustu. Za około dwa tygodnie ma operację:usunięty będzie cały żołądek i operacja prawdopodobnie trwać będzie cały dzień. Lekarz powiedział,że nie wiadomo czy Mama przeżyje operację :cry: Oczywiście wierzę w to,że wszystko będzie w porządku. Proszę o odpowiedź na moje pytanie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group