1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do kości i płuc
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9586

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-16, 19:35   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do kości i płuc
kalliber,

musisz byc silny - ty i twoja mama.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do kości i płuc
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9586

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-16, 19:07   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do kości i płuc
kalliber,

najwazniejsza sprawa w tej chwili to to, aby twoj tata nie cierpial! Dlaczego nie skontaktowaliscie sie z Poradnia Leczenia Bolu? Naprawde, nie rozumiem tego.
Lekarze onkolodzy czesto nie maja wystarczajacej wiedzy, jak usmierzac bol nowotworowy, tu musi zajac sie specjalista z Poradni Leczenia Bolu.

Podaj dokladnie wynik hist-pat: to bardzo wazne, bo w tej chwili nie wiem, z czym dokladnie musicie sie zmierzyc.

Niestety, sytuacja wyglada zle: wielki guz nerki, kosci i pluc. Wyglada to na raka nerki z przerzutami odleglymi. Niestety, nie ma szans na trwale wyleczenie, ale mozna (i trzeba!) walczyc o wydluzenie zycia i komfort pacjenta.

Ja, jako byly pacjent onkologiczny, nie rozumiem, co to znaczy, ze ''lekarze nie chca mowic''? Jak ja bylem chory, majac 20 lat, to o wszystko pytalem lekarzy, ktorzy na poczatku niewiele mowili, ale ja bylem uparty i drazylem temat: zapisywalem pytania na kartce, konkretnie, czytalem wiele publikacji nt. mojego raka itd. - nie uwazasz, ze warto wiedziec jak najwiecej o przeciwniku, zanim sie z nim zmierzymy? Dlatego irytuje mnie postawa wielu pacjentow, ktorzy biernie czekaja i generalnie maja nastawienie, ze i tak im nic nie pomoze. Musicie walczyc o zdrowie do konca!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group