1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Anelia - komentarze
Autor Wiadomość
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #916  Wysłany: 2012-06-14, 10:01  


Przykro ja bede bronic i Polski i naszego zespolu .

Kazdy umie narzekac i komentowac, szkoda tylko, ze nie kazdy pojdzie grac albo cos zmieniac. Przeciez mamy narzedzia demokracji, ktore pozwalaja nam wspolrzadzic, hmm? :--:

I jeszcze raz zacytuje slowa trenera legendy :
" Panie Kosecki , a Pan kiedy strzelil gola dla kadry ? " ( a dla zainteresowanych polecam doszukanie sie w jakich oklicznosciach te slowa padly )
To jest tak jak z narzekaniem na nasza syt. w Polsce.. ludzie trzeba troszeczke dychnac zanim cos sie powie.Nie mielismy kraju 200 lat - a pozniej wyniszczajace rzady komunizmu . Kraj zniszczony przez wojny i konflikty polityczne. Czego wiec oczekujemy ?
Zauwazylam jedno, ludzie oczekuja cudow na kiju i innych swieconek..niestety cuda sie nie zadarzaja nigdzie. A najlepiej siedziec przez tv i czekac , az stanie sie cud. Czy to w PL gospodarce czy w pilce noznej...Od narzekania i siedzenia, jeszcze nikt nic nie osiagnal.
Ja wspolczuje naszym chlopakom i Smudzie..bo co by sie nie stalo zawsze znajda sie tacy, co beda narzekac. Przykro mi, ale ja bym odmowila pracy w takiej presji, a Ci ludzi pomimo narzkan - nadal graja. Wiem jak wazna jest motywacja w pracy i dlatego ja zawsze ale to zawsze, bede ich wspierac. Tak jak ja licze na to, ze moj szef mimo wszystko nie bedzie mi podcinac skrzydel, ale wlasnie mimo wszystko jakos te skrzydla mi doda. I te skrzydla to my - a na mnie zawsze moga liczyc..

Mielismy 20 lat slaba kadre.. czego teraz od chlopakow oczekujecie ? Chlopaki dobrze grali .. ja pasjonuje sie pilka od ponad 15 lat i obiektywnie stwierdzam, to nasz najlepszy zespol wlasnie od 20 lat ! I mimo narzekan na Smude, ja jednak bym dala mu szanse. Pewnie malo kto pamieta ze on poprowadzil Widzew Lodz do zwyciestwa, ze on mial szanse przejscia do Ligii Mistrzow z Wisla Krakow on wyciagnal Lecha Poznan..

I uwazam , ze tak jak w polityce, kto nie glosowal w wyborach nie ma prawa narzekac ( jeju w ogole, co to narzekanie ? jak komus zle - niech walczy o swoje i tyle .. ) tak samo z pilka..uwazam, ze niezaleznie od tego jak graja i w co graja, to sa reprezentaci nas, naszego narodu i oni graja po to by gdzies tam na zawodach , czy przed , czy po meczu zagral nam Mazurek Dabrowskiego...
Ja chyba jestem bardzo niedzisiejsza.. znam dobrze nasza historie, duzo czytam, sledze duzo watkow sportowych gdzie reprezentuja nas " Nasi " ... I czesto gdy brzmi Mazurek Dabrowskiego ( nawet przed jakimis rozgrywkami ) kreci mi sie lza w oku..i nie raz poleci po policzku. I pewnie malo kto, a juz pewnie malo ktora dziewczyna, znam wszelkie piosenki powstancze i wojenne..

Ja zyje dla takich chwil, jak po golu chlopaki caluja Orzelka na koszulce, jak nasi kibice spontanicznie poczas meczu 150tyg gardel spiewa hymn. Jak niewazne, ze ja kobieta kibicuje, podejdzie do mnie jakis nieznany mi chlopak i podziekuja za tak piekne wspolne kibicowanie. Ja dla takich chwil zyje, dla takich chwil mam nadzieje i ducha w sercu.
A co do Katki, mojej przyjaciolki - to nie o to chodzi, ze ona nie kocha swojego kraju .Chodzi o to, ze ona jezdzac po swiecie, pierwszy raz widzi takie zjednoczenie w ludziach. To co zobaczyla w strefie kibica - przeszlo jej oczekiwania i wyobrazenia. Widziala juz wczesniej, ze my w takich chwilach sie jednoczymy, ale to co tam zobaczyla bylo wspaniale i ona poczula sie prawdziwa czescia tego Kraju:)

I takie P.s - ja od zawsze, kiedy pracuje wszedzie mam ze soba Polska Flage na biurku. Bo jakby mi sie cos nie podobalo i prowadzilo do bycia malkontentem, zwyczajnie zmienilabym kraj..
I bardzo Was prosze o wczesniejsza zadume zanim zaczniemy narzekac .. Wspomnijcie nasza historie, poczytajcie, dowiedzcie sie ...

Apeluje i prosze o to Was ja - Iwona - POLKA.

To sie rozpisalam.. I niech duch w Narodzie nie ginie !


obraniak.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 217 raz(y) 102,89 KB

 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #917  Wysłany: 2012-06-14, 10:07  


iwka3219 napisał/a:
Ja zyje dla takich chwil, jak po golu chlopaki caluja Orzelka na koszulce, jak nasi kibice spontanicznie poczas meczu 150tyg gardel spiewa hymn.

Kochana,masz rację!Jak Kuba Błaszczykowski strzelił gola i spojrzał w górę i ucałował orzełka to u mnie motyle w brzuchu i łzy w oczach były."Super Express" napisał,że to był gol Dla Mamy.
Mój 10-letni syn przerażony trochę bo policzył,że jak wyjdziemy z grupy i Niemcy też,to jest możliwość,że będziemy grać z nimi.A on Podolskiego też lubi i mówi do mnie "Mamo,i co ja wtedy zrobię?"
_________________
ewka
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #918  Wysłany: 2012-06-14, 10:20  


Kuba kazdego gola dedykuje Mamie..zawsze unosi rece do gory i zawsze caluje orzelka.. Obraniak tez .
Ja caly mecz przegadalam z Tata - by czuwal nad nimi jak czuwa nade mna.. tez patrzylam sie tam gdzies do gory i strasznie sciskalam nasza flage !

Oj tak , jak wyjdziemy z grupy to jest duze prawdopodobienstwo,ze zagramy z Niemcami. No jeszcze wszystko zalezy od 2 kolejnych meczy .

Pamietajcie - bramki sa dwie, a pilka jest okragla i dopoki jest w grze to nic nie wiadomo.

Calym sercem z Naszymi !Od zawsze i na zawsze !

A jak nie wyjda z grupy - to sie nic nie stalo, w sercu prawdziwego kibica wiara nigdy nie ginie !
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #919  Wysłany: 2012-06-14, 10:27  


iwka3219 napisał/a:
Ja caly mecz przegadalam z Tata - by czuwal nad nimi jak czuwa nade mna.. tez patrzylam sie tam gdzies do gory i strasznie sciskalam

Ja też Tatusia prosiłam,żeby pomógł tam z góry Rosjanom "władować" gola do bramki.
iwka3219 napisał/a:
alym sercem z Naszymi !Od zawsze i na zawsze !

Alleluja i do przodu!!!!
_________________
ewka
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #920  Wysłany: 2012-06-14, 11:50  


I jeszcze taka malutka uwaga
Grecy maja o ile pamietam 12 miejsce w rankingu FIFA, Rosja 11 miejsce - a my 65 ..
Dalismy rade ? Dalismy - to i tak wielki sukces, a jeszcze wiekszy naszych kibicow :)

Ewusia - Do przodu POLSKO do przodu :)

Agusia - a ja i tak bede do Ciebie slala smski z meczu :D hihihih

KOKO JUMBO I DO PRZODU ;)
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #921  Wysłany: 2012-06-14, 17:18  


No to się Nam koleżanka Iwonka rozkręciła :mrgreen:

Ja dla sprostowania dodam, że NIE narzekam na Naszą drużynę !
Iwona, za każdym razem dokładne oglądam mecz z zaciśniętymi kciukami i cieszę się z każdego Twojego sms :)
Nigdy nie byłam wielką fanką jeżeli chodzi o piłkę nożną ale mimo to Naszym zawsze kibicuję i myślę, że to się nie zmieni.
Mimo iż nie znam wszystkich piłkarzy z nazwisk to jestem całym sercem za tym aby doszli jak najwyżej i nie ważne jest dla mnie jak zagrają, ważne , że w ogóle są i się starają.
I jest tak jak napisała Iwona, nie straszne im narzekanie tych, którzy stoją z boku ! Oni nadal grają i reprezentują POLSKĘ.
Należy to docenić.

iwka3219 napisał/a:
Apeluje i prosze o to Was ja - Iwona - POLKA.

Trzeba być dumnym mając taką POLKĘ :okok"

iwka3219 napisał/a:
A jak nie wyjda z grupy - to sie nic nie stalo, w sercu prawdziwego kibica wiara nigdy nie ginie !

Tak jest ! Dobrze powiedziane :)

ewka1 napisał/a:
Jak Kuba Błaszczykowski strzelił gola i spojrzał w górę i ucałował orzełka to u mnie motyle w brzuchu i łzy w oczach były."

Ja też ...
I razem z Nimi, siedząc sama w domu przed tv - śpiewam Hymn Polski a po każdym golu mam łzy w oczach i cieszę się razem z Nimi.

Dobry wieczór wszystkim :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #922  Wysłany: 2012-06-14, 20:30  


Agusia ja tak ogolnie mowilam, nie za do kogos osobiscie.. Tzn w pracy raczej przy mnie nikt nie bedzie narzekac ani na Polske, ani na Naszych Pilkarzy , ani Malysza, ani Siatkarzy , ani na Pania Kowalska... bo zwyczajnie nie pozwalam .

Dzis rozdawalam paski placowe i juz z daleka slyszalam, jak moi wspolpracownicy idac do mnie narzekaja na nasza reprezentacje.
Pierwsze co , to powiedzialam, ze przy mnie sie na Naszych Chlopakow nie narzeka.. a drugie, zadalam pytanie o pilce noznej - occzywiscie nie znali odpowiedzi..
Nie kazdy sie musi znac, owszem ..ale tu chodzi o to, ze ja strasznie nie lubie jak ktos narzeka i nic nie robi w tej kwestii. Siedza 8 godzin i ksieguja i ciekawe ile razy wybiegli na boisko.
Ale nie daj Boze, skrytykuje ktos ich prace, to juz jest wielka afera.
Uwierz mi Agus, ja nie majac wyksztalcenia finansowego, czasami mam wrazenie , ze sie lepiej znam ... ale nikt i tak nie ma prawa powiedziec zlego slowa o ich pracy... czy to w ogole logiczne ?
No coz... ide ogladac kolejny mecz :D

podpisano - Polka :D

Buziole dla Wszystkich

P.s. ja nie taka zla na jaka sie maluje ;) nie bojcie sie nie zjadam.. ja pozerem :mrgreen: :mrgreen:
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #923  Wysłany: 2012-06-15, 17:02  


Witaj Agnieszko razem ze swoimi gośćmi "Kibickami' :flower:

Chętnie ucałowałby Iwonkę ale obawiam się że mnie pożre :mrgreen:

Nie będę narzekać na piłkarzy bo nie gram, nie kibicuję i się nie znam.
Z jednej strony cieszy mnie patriotyzm i optymizm naszej przyjaciółki... ale z drugiej strony obawiam się, że podobnie jak ja któregoś dnia odkryje że została oszukana, wystawiona do wiatru.
Miałem zamiar wypowiedzieć się szerzej na ten temat, ale myślę, że nie warto gasić ognia zapału... może to ja jestem czarnowidzem i rozczarowanym durniem?

Na moment tylko wrócę do Iwonki.
To co napisała o swoich koleżankach kojarzy się ze starym określeniem relatywizmu..."jak Kali ukraść krowę, to dobrze. Jak Kalemu ukraść krowę to źle"
Myślę że pasuje to do większości sytuacji w jakich się niekiedy znajdujemy. ten sam grzech jest niekiedy zaletą.
Zwłaszcza dl pewnego gatunku świętych krów...

Dzięki zanikowi głosu mam spokój z przygodnymi dyskusjami zwłaszcza na tematy sportowe, nie gadam bo nie mam głosu :mrgreen: :shock:
Pozdrawiam serdecznie i spadam... kosić trawę, dziś nie pada a trawa rośnie jak na drożdżach :mrgreen:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #924  Wysłany: 2012-06-16, 13:19  


roman1130 napisał/a:

Z jednej strony cieszy mnie patriotyzm i optymizm naszej przyjaciółki... ale z drugiej strony obawiam się, że podobnie jak ja któregoś dnia odkryje że została oszukana, wystawiona do wiatru.


Oj Romeczku to chyba nie ja :D
Ja mam wiele wad.. ale akurat nie narzekam na takie rzeczy , na inne czesto tez nie..
Od narzekania, nic sie nigdy dobrego nie dzieje

Ja mam jedna zalete Romus, umiem walczyc o swoje, w ten czy inny sposob ;)Uwierz mi Romeczku, jestem ciut inna niz nasze spoleczenstwo ...

Udanego weekendu Kochani
Romeczku powrotu gardla do stanu uzytkowania :mrgreen: :mrgreen:
I w ogole zdrowka , zdrowka , zdrowka :)

A jak Nasi nie wygraja, to nic sie nie stanie, chociaz mi optymizm podpowiada 5:0 dla naszych :D HA !

|buziaki|
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #925  Wysłany: 2012-06-16, 14:54  


Witam sobotnio i :sun: :flower:
Iwonko cieszę się Twoją wiarą i optymizmem, ja też nie należę do ludzi, którzy najchętniej mówią : a nie mówiłem? Mówiłem że tak będzie, oby spełniły się twoje i Wasze sny.
Z pozdrowieniami stary sceptyk... :mrgreen:
_________________
romek
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #926  Wysłany: 2012-06-16, 20:32  


iwka3219 napisał/a:
A jak Nasi nie wygraja, to nic sie nie stanie

Też tak myślę :) !

A teraz zabieram się do kibicowania ...

Dobry wieczór kochani :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #927  Wysłany: 2012-06-16, 20:40  


Dobry wieczór :) Wpadłam tylko na chwilę,żeby się przywitać.Zasiadam przed telewizorem :) Do boju Pooooooooolsko!!!
_________________
ewka
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #928  Wysłany: 2012-06-17, 01:33  


No i nie udało się ...
Ale i tak Naszym chłopakom należą się WIELKIE brawa i podziękowanie, oczywiście kibicom również !
Wspaniała organizacja i zabawa !
Kto kiedyś w tv powiedział (nie pamiętam kto i gdzie)"
"Nawet jeżeli przegramy to i tak już na wstępie wygraliśmy"
;)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #929  Wysłany: 2012-06-17, 01:39  


Polacy nic się nie stało :)
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #930  Wysłany: 2012-06-17, 12:02  


Witam niedzielnie :flower:

Mam świadomość, że głos faceta, który jest wiecznym malkontentem nie ma znaczenia, ale przykro mi Kruszynko, stało się to co miało się stać.
Jeśli nasi decydenci na najwyższych szczeblach też będą uważać że nic się nie stało, że nic nie musimy zrobić z kolorowymi boiskami, orlikami, klubami sportowymi...to będziemy rok po roku śpiewali :nic się nie stało...
Polak potrafi udowodnić, że jest durniem przed i po szkodzie :-(
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group