1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Honorata - komentarze
Autor Wiadomość
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #121  Wysłany: 2012-06-07, 09:29  


Okazuje się, że faceci też miewają poczucie humoru :mrgreen:
. ciekawe tylko czy takiego kondoma można smażyć :???:

Niekiedy żałuję że jestem taki "noga" w kuchni

Witaj Honoratko świątecznie :flower:

[ Dodano: 2012-06-07, 09:32 ]
A tak na marginesie...
Co słychać u twojej Mamusi?, jak rekonwalescencja i powrót do pełni sił?
Przez te wygłupy i najważniejszej osobie :oops:

[ Dodano: 2012-06-07, 09:34 ]
roman1130 napisał/a:
Przez te wygłupy i najważniejszej osobie

winno być
przez te wygłupy zapomniałem o Najważniejszej osobie :oops: :oops:
_________________
romek
 
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #122  Wysłany: 2012-06-07, 10:22  


Witaj Honorato
Milo tu i wesoło u Ciebie.Wszyscy Twoi Gościemaja nie samowite poczucie humoru.
Dobrze tak z rana "naładować sobie akumulatory".
Pozdrawiam Świątecznie ::thnx::
_________________
aga
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #123  Wysłany: 2012-06-07, 17:57  


Witam kochani :-D Romanie - mama ma się dobrze, wczoraj była u pulmonologa. Coś tam z tym jej płuckiem nie wszystko jest na 100% super, bo mama ma odmę, jest kontrolowana przez lekarzy i już wkrótce kolejna wizyta. Poza tym że szybciej się męczy nie jest żle. Ale mówi, że z tygodnia na tydzień coraz lepiej się czuje :-D Będzie się starać o rentę i chce do nas wyemigrować. Dlatego ja będę mogła wrócić do pracy, bo ona pomoże przy Stefku. We Wrocławiu siedzi kompletnie sama w kamienicy na 4tym piętrze. A tu mamy parterowy domek z ogródkiem, może wychodzić kiedy chce, uwielbia tu robić zakupy. Gotuje - ona to uwielbia. W Polsce nie ma dla kogo. Kobieta w wieku 58 lat nie może żyć jak 90 letnia staruszka, zupełnie bezczynnie. Zostało jej tylko 2 lata do emerytury a tu nagle choroba. Ale tak bywa. Generalnie wszyscy stramy się żyć normalnie bo skoro mama tak żyje to czemu my mamy żyć inaczej? Na rozwój choroby nikt nie ma wpływu, ale żyć w wiecznym strachu i stresie nie ma sensu. Będzie co ma być. Tyle ile jej jest pisane - tyle będzie żyła. Oby jak najdłużej. Mama po 38 latach rzuciła palenie - paliła 30-40 sztuk dziennie. Odkrywa inną stronę życia - wolność - bez nałogu. Ma dodatkowe 400 zł na mięsiąc by wydawać na drobne przyjemności - założyła sobie w tym tygodniu telewizję cyfrową. Pulmonolog się zdziwiła że mama nie chce wrócić do pracy na te 2 lata. Bo mama była pracoholikiem. W mamie się wszystko przewartościowało - w dobrą stronę. Teraz jest jej czas - tylko dla niej. Dość tej monotonii życia zawodowego, pracy na nocki. Ona chce jeszcze spróbować innego życia. Dziś pojechała do mojej ciotki Dorotki na 18-tkę jej syna czyli swojego siostrzeńca. Będzie tam cała rodzina - impreza na 80 osób. Także mama się bawi. Bez alkoholu i papierosów ale znów cieszy się zyciem a my razem z nią [tak] Pozdrawiam świątecznie :flow:
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #124  Wysłany: 2012-06-07, 23:32  


Honoratko ,to super ,że mama taka dzielna.
A jak tylko ma siły i chęci do Ciebie przyjechać,to chwała Jej za to :bravo"
Pozdrawiam.
_________________
aga
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #125  Wysłany: 2012-06-10, 20:12  


Honoratko niezmiernie cieszy mnie to co Ty piszesz o swoim sposobie myślenia i to co Mamusia ma zamiar zmienić w swoim życiu...
To naprawdę niezmiernie ważne...
Mam nadzieję, że uda się zrealizować Wasze plany

Pozdrawiam serdecznie :lol:
_________________
romek
 
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #126  Wysłany: 2012-06-15, 10:57  


Witajcie :) Jeszcze wczoraj wieczorem pisałam u Romana że zeżarłam w swoim życiu mnóstwo żyjątek przeróżnych a dziś jest ich słodka zemsta :mrgreen: Odkąd mama zachorowała tj. w marcu ciągle bolał mnie żołądek (od lat mam z nim kłopoty) miałam chrypkę itd. Kiedy poszłam do laryngologa w Polsce stwierdził że to od żołądka i przepisł Controlloc 40 i Ranigast 150mg, ale po miesiącu bolał mnie żołądek jak diabli, więc wybrałam się do tutejszych angielskich magów medycznych mam czekać w kolejce na gastroskopię, ile nie wiem, no i dziś zadzwonili, że maja wyniki badań i mam w żołądku bakteryjkę Hellicobacter Pyllori :twisted: Ha! Fajnie. Od 2 dni nie biorę Ranigastu wieczorem tylko Controloc 40 rano na 1 godzinę przed posiłkiem i przestało boleć. No i teraz ta wiadomość. Doktor kazała wracać jak najszybciej po receptę na nowe leki do przychodni ale nie mam z kim zostawić dziś dziamdziaka więc dopiero pójdę tam w poniedziałek rano. No i po przysmakach :twisted:
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #127  Wysłany: 2012-06-15, 17:22  


Honoratko, myślę że te żyjątka które zjadłaś nie zemściłyby się w taki sposób zakażając Cię jakimś bakteryjnym dziadostwem.
Prędzej podejrzewałbym jakiś napitek z niezbyt czystego źródła.
Skoro masz zamiar cierpieć do poniedziałku... współczuję.
Ciekawy jestem czy u nas zadzwoniliby z przychodni...mam obawy, że raczej nie mieliby czasu i ochoty, przecie to nie ich sprawa, a o fakcie najprędzej dowiedziałbym się od sąsiadki, jest zawsze najlepiej poinformowana, nie muszę oglądać tv czy czytać gazet...Lucynka wszystko wie...
Pozdrawiam i życzę powrotu do normalności dzięki nowym mam nadzieję ze skutecznym lekom :flower: |uscisk| [/b][/i][/center]
_________________
romek
 
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #128  Wysłany: 2012-06-15, 18:07  


roman1130 napisał/a:
a o fakcie najprędzej dowiedziałbym się od sąsiadki, jest zawsze najlepiej poinformowana, nie muszę oglądać tv czy czytać gazet...Lucynka wszystko wie...
czyżbyśmy byli sąsiadami tez mam sąsiadkę Lucynkę - jest lepsza jak gogle i wikipedia
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #129  Wysłany: 2012-06-15, 18:32  


Ha! Ja mam Lucynki angielsko-irlandzkie, nie mówię do nich nic oprócz "dzień dobry". Życie na obczyźnie nauczyło mnie, że tylko to warto. Natomiast tu jest taka zasada, że przy pobieraniu wyników i to różnorakich w przychodni, jeżeli nic się nie dzieje jest cisza i spokój a jak wyniki są złe to pani z recepcji dzwoni i o tym mówi. Taki system. Romanie z tymi żyjątkami to był żart, tą bakterę ma większość populacji -siedzi w żołądku. Wielu ludziom daje się we znaki przy nadużywaniu różnych używek jeszce innym od stresu a jeszcze innym bo zwyczajnie mieli pecha. Może "zeżreć żołądek" :twisted: Trzeba brać antybiotyki i trzymać dietę. Także z escesów kulinarnych nici. :omondieu:
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #130  Wysłany: 2012-06-16, 16:29  


Lucynka zawsze mieszka blisko, ...
Moja flora bakteryjna jest przyzwyczajona do lekkiego rauszu, dlatego jeśli tylko przestanę podawać piwo... zaczyna się rewolucja.
Zawsze mogłem zeżreć własne buty i nic mi nie było, nie dała rady ameba rozwielitki i inne badziewie... dopiero rakowski załatwił mnie na cacy.
Nie ma mocnych, każdy trafi swojego :mrgreen:
_________________
romek
 
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #131  Wysłany: 2012-06-18, 06:54  


Witam Honoratko :) Całuski dla dziamdziaka |buziaki|
_________________
ewka
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #132  Wysłany: 2012-06-18, 10:22  


Dzięki kochana :flow: - lecę na Twój wątek sprawdzić jak tam było w Częstochowie :-D
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #133  Wysłany: 2012-06-18, 11:16  


Cześć Honoratko .Milusiego dzionka :sun:
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #134  Wysłany: 2012-06-18, 15:43  


Cześć Asiu-i dla Ciebie :in_love: , rozkoszujcie się letnią pogodą - ostatnio to w Europie "towar deficytowy" - korzystajcie ile wlezie !!! Za darmo jest !!!
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #135  Wysłany: 2012-06-18, 19:27  


Witam serdecznie :flower:

Dobrze robisz Honoratko, zachęcaj do opalania się, ja dziś w ciągu kilku minut spaliłem się na brąz tak jak Rynkowski śpiewał...
Czuję się rewelacyjnie, a nawet na minutę nie wylazłem na słońce...

Ciekawy jestem opinii mojego onkologa na widok mojej opalenizny :?ale?:
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group