1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #346  Wysłany: 2012-03-01, 05:51  


Dzisiaj moim małym szczęściem, poza tym co opisałem wcześniej, jest to, że tu się tak wiele osób odliczyło. To niesamowite, że udało się każdemu z nas znaleźć chwilę czasu. Udało Wam się zapełnic już kilka kartek wspomnień, myśli i marzeń. Jak patrzę na to, co robicie i jak tym się dzielicie z innymi to wydaje mi się, że bardziej prawdziwego życia i większego przeżywania radości być nie może. Napędzacie mnie pozytywną energią, a gdy mi jej brakuje to patrzę sobie na zdjęcia Justyny albo uśmiech Iwonki i z powrotem biorę się za robotę. Dziękuję Wam ::thnx::

Mam do Was jedną prośbę. Czy moglibyśmy wyjść poza ten wątek i wszędzie starać się pisać tak aby zasiewać dobro i radość. Słuchajcie ja głęboko wierzę, że w każdej sytuacji jest coś co można nazwać szczęściem, tylko trzeba na nią popatrzeć nie z wierzchu ale pod skórką. Wyjdźmy z tym szczęściem 'do ludzi' i tez sprowadźmy ich tu.
http://www.youtube.com/wa...KZI&feature=BFa
Now we're here there is no turning back
We have each other
we have one vioce
(...)
Side by side we're not afraid
Because the train is coming to carry You home.
(Teraz gdy tu jeteśmy, nie ma odwrotu
Mamy siebie
Mówimy jednym głosem
(...)
Jedno przy drugim, nie boimy się
Bo pociąg już nadchodzi by zabrać nas do domu)

Jak widzicie pewnie to przekroczyłem jakąś magiczną granicę napisania wielu postów i dostałem się do jakiegoś elitarnego klubu. Jest też druga możliwośc DYREKCJA CHCE MNIE UCISZYĆ dając mi stanowisko, ale ja jestem nieprzekupny ;P ;P ;P ;P ;P (chyba, że macie jakąś konkretną sume - no to jak wpisywać :dev: )

Wspaniałego Dnia Kochani |happy|
http://www.youtube.com/watch?v=IjEo4Fdhqas
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #347  Wysłany: 2012-03-01, 10:11  


A ja Wam cos powiem ( bardzo fajnie ze Majkelek zalozyl taki watek , bo mi sie od razu cos przypomina ) , tak jak w moim ukochanym filmie PATCH ADAMS .. My wszysc jestesmy tu swego rodzaju lekarzami - jedni udzielaja nam porad merytorcznych , walcza o nasze najlepsze leczenie, o kazdy dzien.. Inni sa "lekarzami" naszej duszy, troszczac sie , matwiac i wspierajac.

Cytujac fil. - is not a doctor someone who helps someone else ? ( czy lekarzem, nie jest ktos , kto pomaga drugiej osobie ? ) i dalej. w ktorym momencie historii, lekarze stali sie czyms wiecej niz zaufanym przyjacielem, ktory Cie odwiedza i leczy chorobe ?Czy praktykowanie medycyny to otworzenie drzwi , dla tych w potrzebie, w bolu ..troszczenie sie o nich , sluchanie, podawanie okladow do momentu , az minie goraczka ?Chyba wtedy tez jestesmy malymi lekarzami,co ?

 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #348  Wysłany: 2012-03-01, 10:19  


iwka3219 napisał/a:
My wszysc jestesmy tu swego rodzaju lekarzami - jedni udzielaja nam porad merytorcznych , walcza o nasze najlepsze leczenie, o kazdy dzien.. Inni sa "lekarzami" naszej duszy, troszczac sie , matwiac i wspierajac.

Na początku chorowania zrobiłam sobie rozdział: lekarze dbają o moje leczenie choroby w sensie fizycznym, a ja swoją psychikę :mrgreen:
Ja oczywiście mówię lekarzom co i gdzie mnie dolega, co mnie boli i co się wg mnie dziwnego dzieje z moim organizmem. :-D

[ Dodano: 2012-03-01, 10:20 ]
I powiem nieskromnie, dbanie o moją psychikę idzie mi bardzo dobrze :mrgreen:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
female 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 404
Skąd: z gór
Pomogła: 98 razy

 #349  Wysłany: 2012-03-01, 16:55  


Hello,

moje dzisiejsze małe szczęście, to to, że wróciłam po pracy do domku, zjadłam obiadek, wyłożyłam girasy na pufę i odpoczywam przed kompem :)
Czeka mnie wyjątkowo pracowity weekend piątkowo-sobotni, bo od godz. 6:00 do... co najmniej 18:00... Niestety Bieg Piastów do obsłużenia :(
Tak więc teraz pełny relaksik z przerwą na mszę św. o godz. 18:00 :)
_________________
--
Bernadeta

...nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury...
Mama 08.01.2012r [*]
Tato 13.08.2013r [*]
 
 
erin29 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 1669
Skąd: Brzesko
Pomogła: 213 razy

 #350  Wysłany: 2012-03-01, 17:29  


majkelek napisał/a:
(chyba, że macie jakąś konkretną sume - no to jak wpisywać )

Jasne majkelku wpisuj np tu
http://www.forum-onkologi...acje-vt4009.htm :-D
I tak naszym zwyczajem Hop do góry :)
_________________
" Złapać wiatr , pokonać strach i być ..."
Moja Mamcia 01.10.1954 - 06.04.2012
 
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #351  Wysłany: 2012-03-01, 18:39  


Justyna, zgadzam się dbanie o Twoją psychiką idzie Ci nader dobrze ale my i tak o Ciebie też będziemy dbać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Iwonka, ja nie jestem specjalnie bystry i nie wiem kto jest lekarzem a kto nie, ale jeśli lekarzem jest ten, kto pomaga to TY JESTEŚ MOIM LEKARZEM. ::thnx::

female, no nie przesadzaj Bieg Piastów to fajoska impreza a Ty tam będziesz czyli będziemy mieli relację z pierwszej ręki super |happy| |happy| |happy| no dobra a teraz odpoczywaj ;)

erin29, źle mnie zrozumiałaś - to ja chcę pieniądze dawać dawać dawać :tiaaa: :lediable:
 
erin29 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 1669
Skąd: Brzesko
Pomogła: 213 razy

 #352  Wysłany: 2012-03-01, 18:58  


Wiem o co Ci chodziło majkelku - doskonale rozumiem tekst który czytam :mrgreen:
_________________
" Złapać wiatr , pokonać strach i być ..."
Moja Mamcia 01.10.1954 - 06.04.2012
 
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #353  Wysłany: 2012-03-01, 18:59  


erin29, No to czemu jeszcze nie widzę zmiany stanu konta :?ale?: |SMod| |SMod|

;P ;P ;P
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #354  Wysłany: 2012-03-01, 19:40  


majkelek napisał/a:
Justyna, zgadzam się dbanie o Twoją psychiką idzie Ci nader dobrze ale my i tak o Ciebie też będziemy dbać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dziękuję, doceniam i proszę o więcej :mrgreen:
majkelek napisał/a:
Iwonka, ja nie jestem specjalnie bystry

Majkelku już bez przesady z tą 'skromnością' i 'samobiczowaniem' ;)

A szkoda, że nie można przez sieć przesłać zapachu hiacyntu. Można oszaleć z przyjemności. [manga]
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #355  Wysłany: 2012-03-01, 19:57  


No tak hiacynty mają miluśki zapach :-D moja Teściowa je uwielbia (ale ponieważ to wątek o szczęściu to nie będę kontynuował tematu Teściowej ) ;P

Moja Monisia uwielbia konwalie - raz byłem na działce i poleciałem do lasu i nazbierałem cały garnek to Jej przyniosłem jak była w kościele i całą mszę modliliśmy się nad garnkiem konwalii - i frezje - też zawsze kupowałem - oraz tulipany - jeździłem w jedno miejsce specjalnie po nie i kupowałem tak, żeby każdy był innego koloru :-D :-D :-D

A ja lubię bez :mrgreen:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #356  Wysłany: 2012-03-01, 20:08  


majkelek napisał/a:
A ja lubię bez :mrgreen:

Bez to maj [manga] od razu się robi przyjemniej ;)

W zeszłym roku, po maratonie szpitalnym (tj. najpierw 6 tygodni, tydzień przerwy (spędzony u Mamy), potem 7 tygodni w szpitalu) wyszłam na wolność, gdy zaczął kwitnąć bez. Widok z okna mam na bez. Także miałam niesamowicie przyjemnie powitanie: kwiaty bzu zaglądały do mojego mieszkania [manga]
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #357  Wysłany: 2012-03-01, 20:09  


Czysta zazdrość z mojej strony |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus|
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #358  Wysłany: 2012-03-01, 20:12  


majkelek napisał/a:
Czysta zazdrość z mojej strony |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus|

O ten szpital :?ale?: ;)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #359  Wysłany: 2012-03-01, 20:13  


JustynaS1975 napisał/a:
majkelek napisał/a:
Czysta zazdrość z mojej strony |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus| |nerwus|

O ten szpital :?ale?: ;)


Oj Justyna cięty masz dzisiaj na mnie język :cry: :-( :uuu:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #360  Wysłany: 2012-03-01, 20:22  


majkelek napisał/a:
Oj Justyna cięty masz dzisiaj na mnie język :cry: :-( :uuu:

No co TY :-D Źle odczytujesz ;)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group