1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #46  Wysłany: 2012-02-22, 22:18  


Iwonko takie stopy będziesz miała po pierwszym tańcu ze mną, no chyba że wywiniemy coś ostrzejszego... wtedy bez gipsu się nie obejdzie :mrgreen:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #47  Wysłany: 2012-02-22, 22:23  


Romek Romek nic sie nie boj - poradze sobie :) Nie takich ukladalam w tancu .. A Ty tradycyjnie na 3 tanczysz ? czy w ogole ?

Poza tym pamietaj jedynym naszym ograniczeniem w osiagnieciu czegos, jest tylko przekonanie, ze nie potrafimy ...;) Wszystko siedzi w naszej glowie :)

Damy rade :)
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #48  Wysłany: 2012-02-22, 22:45  


Moim szczęściem jest to, że znalazłam to forum w przykrym momencie ale o tym to wiadomo :mrgreen:

Ale kolejnym najważniejszym (teraz w tym czasie smutku było to), że dzięki pewnej osobie zaczęłam się śmiać , to jest dla mnie bardzo cenne a tą osobą, która wywołała uśmiech na mojej twarzy jako pierwsza jest ta Pani iwka3219, :in_love: Dzięki Niej nauczyłam się uśmiechać ponownie, patrzeć na świat inaczej !
Nigdy tego nie zapomnę, pojawiła się w momencie kiedy kogoś potrzebowałam i jest cały czas "tuż obok", sprawia, że uśmiech na twarzy nie znika a jak tylko zniknie to pojawia się kiedy widzę ją Onlein !

Jak sobie przypomnę inne zdarzenia to opiszę ale teraz to jest to o czym często myślę i na samą myśl się uśmiecham :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
soja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 1263
Pomogła: 194 razy

 #49  Wysłany: 2012-02-22, 23:05  


Ja może zabrzmię banalnie, ale moje szczęście to 4-letnia córeczka . A drugie trochę mniejsze szczęście to mój przyjaciel pies . Dla córeczki żyję . Kiedy mnie obejmuje swoimi małymi rączkami i mówi : Mamusiu, Kocham Cię to poprostu serce chce mi wyskoczyć z radości . A mój psiór - kiedy przemierzamy razem leśne ostępy, czasem w środku nocy czuję się przy niej bezpieczna . Wiem, że mogę na nią liczyć . I tak sobie pędzimy, wiatr we włosach, ja i mój przyjaciel .
_________________
Mamuś ur. 01.08.1955 - zm. 28.11.2011 godz.22.27 (*) .
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #50  Wysłany: 2012-02-22, 23:06  


AAAAA Anelia :D :in_love: ::thnx:: :flower: :trala: Moj Ty Aniolku :)
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #51  Wysłany: 2012-02-22, 23:17  


[Dawaj Anelka Mysle ze majkelek sie ucieszy I my tez ][/quote]
No jasne, że się ucieszę i to jak nie wiem co. Dzisiaj widzę ruch w interesie panuje więc nie mam powodu, żeby sie nie cieszyć. Co prawda trochę się przestraszylem jak zobaczyłem zdjęcie obandażowanych stóp ale trzeba przyznać, że dowodzi to hartu ducha.
Niezmiernie miło było dziś przeczytac Waszą rozmowę i powiem szczerze, że jak myślę o tym ile słów wypowiadamy na marne byle wypaplać, czyli uprawiamy tak zwaną gatkę-szmatkę, kiedy tutaj każde zdanie ma na celu pocieszenie, sprawienie komuś radości czy podziękowanie, to chciałbym to móc wszystkim pokazać, żeby zobaczyli po czym odróżnić można głupotę od mądrości.
Nie pisze za dużo bo mi dziś Justyna między wierszami pogroziła palcem :nunu: a ja mam straszne problemy z byciem grzecznym i nie chcę podpaść :-[ Powiem tylko tyle, udało mi się fajne fotki cyknąć i oddać się jeszcze jednej mojej wielkiej pasji. Wyrwałem się na trochę z roboty (bo wcześniej nas puścili) i poszedłem pobiegać. I tu nawiążę do Iwki - wiatr we włosach (no strasznie wiało, ale włosów mało) i bycie nareszcie samemu. Nie wiem jak to wytlumaczyc ale kiedy biegam, to czuje się wolny (może z tego powodu aż tyle biegam) bo nie mam żadnych ograniczeń, nie jestem do niczego zobowiązany i wreszcie mogę wszystko przemyśleć, no i sprawdzić swoją wytrwałość, bo to ćwiczenie nie tylko dla ciała ale i dla ducha.
Prawda to, że jak ktoś coś bardzo kocha robić to potrafi zapomnieć o wszystkim podczas oddawania się przyjemności, więc nie pozostaje nic innego jak Kochać Żyć!
Zdjęcia i reszta - wieczorkiem a tymczasem u Was to już Dobranoc :)
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #52  Wysłany: 2012-02-22, 23:54  


Dobranoc Majkelek :)

Moze bede miala szczescie i jakis przystojniak mi sie przysni ;) hihihi
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #53  Wysłany: 2012-02-22, 23:58  


No to drogą eliminacji już masz jednego mniej, bo jeśli to ma byc przystojniak to ja bezwzględnie odpadam :^^:
Ale liczę na to, że podzielisz się szczęściem i napiszesz jaki Barderas Ci sie przyśmił (a może raczej Richard Gere, bo ten cos tańczył)
Miłych snów zatem :-D
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #54  Wysłany: 2012-02-23, 00:07  


OO Majkelek , ja tu licze na jakiegos przystojnefo Dochtore w mym snie ;)

Mam straszna slabosc do Panow Doktorow :) Taki serialowy Robert Chase .. z dr. Hous'a .. hmm.. mniam mniam :D

A ty juz w moich snach masz honorowe miejsce, za zalozenie takiego watku :) Bo najciezej zauwazyc nam te nasze male codzienne szczescia :)
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #55  Wysłany: 2012-02-23, 00:13  


No dobra dobra, to jest niezły pomysł, opowieści o przystojnych doktorach mogą tu przyciągnąć rzeszę forumowiczek więc czekamy na opisy.
Co do lekarzy to podwójnie odpadam, bo nie lekarz i nie przystojniak. Miło mi jednak wiedzieć, że są osoby, które zrozumiały moje intencje.
Z drugiej strony, mówi się, że chory potrzebuje dużo snu, więc teraz dzięki Tobie już rozumiem czemu, jak się mają przystojni doktorzy śnić to nie dość że leczą ciało to i ducha.
Miłych snów! ;)
 
evita2 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 199
Pomogła: 60 razy

 #56  Wysłany: 2012-02-23, 00:16  


A ja uwielbiam dr Fleischmana z "Przystanku Alaska"! Czy ktoś w ogóle pamięta, lubi ten serial? Przecudowny, moim zdaniem, ciepły, mądry i pasuje jak ulał do tematu "małe szczęścia" bo właśnie o takich małych radościach opowiada.
_________________
Ewa
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #57  Wysłany: 2012-02-23, 01:50  


pomimo usilnych checi i moich i medycyny .. nie zasnelam :( buuu

Wiec, skoro doktorek nie moze sie przysnic , to go sobie wlasnie zapuszcze :)

A przystanek Alaska :) Smiechowy , najabardziej lubilam ta jego pielegniarke :d :D
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #58  Wysłany: 2012-02-23, 02:30  


Oj to przykro mi Iwka, że zasnąć nie możesz ale może za bardzo o tych doktorach myślałaś? No tak czy inaczej to mam nadzieje, że Ci sie już udało oko zmrużyć. :tull: Jeśli nie i gdzieś tu się kręcisz to możesz mnie pozaczepiać.
Życzę wszystkim nocnym markom miłych snow. ::thnx::
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #59  Wysłany: 2012-02-23, 03:01  


Majkelek,

To ja Ci wrzuce pare moich prawie roztanczonyc fotek z moimi szczesciami - przyjaciolmi , bo procz tanca, to moim najwiekszym szczesciem jest moja rodzina i moi przyjaciele ..

O to oni: moje male radosci , dzieki nim - sie smieje, dzieki nim wiem, ze nie jestem sama, dzieki nim mam Aniolki tu na ziemi ( na zdjeciach sa ze mna )

Strasznie ich Kocham - w wielu rzeczach mnie dopinguja i pomagaja , a przede wszystkim SA !!









 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #60  Wysłany: 2012-02-23, 03:16  


No zdjęcia cudne, rzeczywiście widać na nich radość i szczęście!
Powiem Ci Iwka, godzina już późna a przystojni doktorzy czekają, nie wiem dlaczego więc nie śpisz?!
Poważnie, wysłałem Ci jakąś wiadomość ale nie wiem czy dostałaś, bo ja pierdoła jestem i może coś pomyliłem?
Życzę miłych snów. :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group