1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
Nika2 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 1606
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 297 razy

 #106  Wysłany: 2012-02-24, 10:38  


JustynaS1975 napisał/a:
Ja chyba Ci kilka razy kliknęłam pomogła, np. za kawały,

Ja też :okok" :mrgreen: za każdym razem jak czytam kawałyplamiasta/GIST, to mnie potem brzuch boli mze śmiechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Życie jest piękne i warto Żyć
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #107  Wysłany: 2012-02-24, 10:51  


dzięki miło mi :) [wstydnis]
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #108  Wysłany: 2012-02-24, 10:57  


JustynaS1975 napisał/a:
No to nie wiem jak to u Ciebie jest. :???:
U mnie tak działa jak pisałam powyżej ... :?ale??:

U Plamiastej też już wszystko działa i hula, jak należy.
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #109  Wysłany: 2012-02-24, 11:06  


Richelieu napisał/a:
U Plamiastej też już wszystko działa i hula, jak należy.

:-D
Plamiasta, mówisz i masz :mrgreen: , to tylko na tym forum tak jest ::thnx::
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #110  Wysłany: 2012-02-24, 11:26  


DZIĘKUJE BARDZO za załatwienie sprawy :)
 
Gusia 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 155
Skąd: Poznań
Pomogła: 45 razy

 #111  Wysłany: 2012-02-24, 13:16  


Oj , naprawdę , po przeczytaniu Waszych "śmiechotek" , uśmiech zostaje na twarzy przez cały dzień. Muszę chyba brać z Was przykład , bo ostatnio coś mnie męczy i nie umiem się zmobilizować ani w domu ani w pracy . Pozdrawiam wszystkich serdecznie .
 
Nika2 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 1606
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 297 razy

 #112  Wysłany: 2012-02-24, 13:43  


Gusia, :okok" :mrgreen:
_________________
Życie jest piękne i warto Żyć
 
gabi30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 562
Pomogła: 206 razy

 #113  Wysłany: 2012-02-24, 14:33  


iwka3219 napisał/a:

Mam straszna slabosc do Panow Doktorow :) Taki serialowy Robert Chase .. z dr. Hous'a .. hmm.. mniam mniam :D


I do nieserialowych też Iwciu, pamiętasz nasze rozmowy o dr Cichockim? Przystojniak niesamowity:-))
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #114  Wysłany: 2012-02-24, 14:54  


gabi30 napisał/a:
Przystojniak niesamowity:-))


Oj oj Pamietam :) )))))) ale ostnio wylukalam takiego przystojniaka , ze idac do szpitala z zapaleniem pluc , bylam w stanie zlamac dla niego noge, bo to ortopeda !!! :mrgreen:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #115  Wysłany: 2012-02-24, 17:08  


No wiedziałem Iwka, że jak zacznie się rozmowa o przystojnych lekarzach to się piękne forumowiczki zlecą :) superaśnie teraz trzeba czymś zwabic przystojnych lekarzy - czekam na pomysły, na pewno na coś z Gabi wpadniecie skoro mocie wspólne zainteresowania ;P
Gusiu, wpadaj do nas jak najczęściej i dziel się tym, co pięknego wokół Ciebie, bo radosne rzeczy się dzieją, ale nie widzisz ich poprostu. Najlepszym lekiem na nicsięniechcenie jest uśmiech, no dalej, to nie boli :) (...) No teraz znacznie lepiej!
Plamiasta no to na tym pomaganie polega, że nie siedzisz i nie myślisz, ... kurde jak tu dziś komuś pomóc, tylko robisz i już, a jak śledzę Twoją karierę na tym forum to jestem pewien, że pomagasz większej ilości osób niż Ci się wydaje.
Female nie mo nic takiego jak 'nicnierobienie' to sie nazywa chwytanie chwil radości, które nas mijają na codzień bo jesteśmy za bardzo zabiegani by je dostrzec :)
Nika no to teraz czas na to by do Ciebie całe to dobro wróciło w przyszłym tygodniu! Oj zbliża się już wielkimi krokami i będziesz musiała znów je oddać, bo dobro tak ma musi krażyć (to jak w przypowieści o talentach).
DSS Uświadomiłaś mi, że ktoś mi już kilka razy coś takiego kliknął i ja nie mam pojęcia z jakiego powodu :?ale?: bo ja to pyłek kurzu w porównaniu z tym jak Wy pomagacie na forum. Zupełnie mnie zatknęło jak to zobaczyłem |wht?!| :shock: I nadal nie wiem co powiedzieć, bo jak tak naprawdę nic nie zrobiłem a to szczęście, które tu krąży samo wyszło z ludzi, którzy tu piszą i trzeba przyznać, że to są wielcy Ludzie! Bardzo Ci dziękuję za ten gest - chociaż jest on niezasłużony, bo ja jestem tylko małym człowieczkiem, który miał szczęście trafić tu na wspaniałych ludzi, którzy byli na tyle wspaniałomyśli, że dzielą się ze mną swoimi radościami i pozwalają brać udział w ich życiu, większej radości nie mogli mi sprawić :) Pozwól, że podzielę się dwiema myślami (nie moimi więc mądre będą):

“Time is swift, it races by; Opportunities are born and die... Still you wait and will not try - A bird with wings who dares not rise and fly.” (A.A. Milne) (czas pędzi i mija nas, możliwości rodzą się i umierają, Ty nadal stoisz i czekasz, jak ptak, który nie śmie spróbować latania.) - ta myśl obrazuje to czym ja bym się chciał z Wami podzielić, bo kiedy dostrzegamy radość to mamy odwagę czynić rzeczy, których normalnie się baliśmy, a strach sam w sobie głupi jest.

No i jeszcze coś co mi uświadomiliście i za to Wam dziękuję: “Did you ever stop to think, and forget to start again?” (A.A. Milne) (czy nie przestałeś kiedyś myśleć i nie zapomniałeś później zacząć?) - no i ja zapomniałem, ale już mi przypomnieliście, dziękuję!

Jeszcze jedna rzecz:
Kochani, zauażyłem, że zagląda tu administracja forum (znaczy się szefowie wszystkich szefów) a pamiętacie, że ja mam starszne kłopoty z dyscypliną więc 'kurka wodna fruwająca' będę sie musiał hamować bo mnie wywalą jak nic, ja znam ten scenariusz, najpierw dywanik z Panią Dyrektor, później ostrzeżenie, wezwanie Rodziców, a na koniec wielki kopniak, no i znow mnie ADHD pokona. Wymyślcie jakąś działającą metodę wychowawczą na Majkelka bo nawet siostry zakonne nie dawały rady! Czekam na propozycje.

Drodzy, to do wieczora! Dziękuję za wszystkie posty! :)
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #116  Wysłany: 2012-02-24, 18:58  


majkelek napisał/a:
bo jak tak naprawdę nic nie zrobiłem


AAAA nieprawda.. wlasnie uswiadamiasz i zmuszasz nasz do szukania szczescia w malych rzeczach .. :) a to bardzooo trudne i zobacz jak Ci sie to udaje !

majkelek napisał/a:
chociaż jest on niezasłużony, bo ja jestem tylko małym człowieczkiem,


Oj jak najbardziej zasluzone ! Nie wiem czy zes maly czy duzy ..ale wiem jedno masz TAKIEEEEEEEE serce ;)

majkelek napisał/a:
większej radości nie mogli mi sprawić :)


a jaka Ty nam radosc sprawiles z tym tematem ! jestes lepszy niz nie jeden psycholog !
majkelek napisał/a:
Kochani, zauażyłem, że zagląda tu administracja forum (znaczy się szefowie wszystkich szefów) a pamiętacie, że ja mam starszne kłopoty z dyscypliną więc 'kurka wodna fruwająca' będę sie musiał hamować bo mnie wywalą jak nic, ja znam ten scenariusz, najpierw dywanik z Panią Dyrektor, później ostrzeżenie, wezwanie Rodziców, a na koniec wielki kopniak, no i znow mnie ADHD pokona. Wymyślcie jakąś działającą metodę wychowawczą na Majkelka bo nawet siostry zakonne nie dawały rady! Czekam na propozycje.


Hihihih.. kurka mam ten sam problem .. ;)

|buziaki|

p.s ja dzis zdezertowalam w pracy ;) ihihi
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #117  Wysłany: 2012-02-24, 19:06  


IWONKAAAAAAA ja Cie normalnie :rrr: :rrr: :rrr: :rrr: :rrr:
To miało być małym drukiem, żeby Szefostwo się nie doczytało, NIE??!! :?ale?: :?ale?: :?ale?:
No ja teraz to już po mnie i jestem spalony :/
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #118  Wysłany: 2012-02-24, 19:08  


Baty na mnie nie dzialaja :P :P :P ( hmmm moze inaczej ... nie takie hihihih )

Nie boj sie nic - polecimy razem , w kupie razniej ;)
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #119  Wysłany: 2012-02-24, 19:13  


Jasne jasne juz nieraz to slyszalem a później się mnie obrywa!
'Tak tak, fajny pomysł zróbmy tak' a poźniej zawsze mnie się obrywa :?ale?:

A z ciekawości to skoro się już dzielisz szczęściem to o jakie baty chodzi, bo widzę, że powodują śmiech, więc możesz się tutaj tym podzielić, bo ja nie wiem o co chodzi??!!
:mrgreen:
 
Berta 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Kraków
Pomogła: 170 razy

 #120  Wysłany: 2012-02-24, 19:15  


majkelek, iwka3219,
będzę bronić |kill| Was
_________________
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy.
— Paulo Coelho
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group