1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #181  Wysłany: 2012-02-26, 01:12  


o hoohohoh :D widze, ze moge sobie pofolgowac z wymyslaniem sposobu na przeprosiny :P hihiihih
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #182  Wysłany: 2012-02-26, 01:21  


No no tylko proszę cenzuralnie ||Plss||
Mimo, że późny wieczór :)

No dobrze Dziecko, to spowiadaj się JAK BYŁO??!! |happy| |happy| |happy|

[ Dodano: 2012-02-26, 01:24 ]
A no i przegapiłaś nowy hot topik
http://www.forum-onkologi...a-vt5181,15.htm
:mrgreen:
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #183  Wysłany: 2012-02-26, 01:27  


O nie nie nie :P cenzuralnie to ja nie umiem :P bo ja sama cala jestem niecenzuralna :D
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #184  Wysłany: 2012-02-26, 01:29  


Ale konkretna to też dzisiaj nie jesteś ::mur::
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #185  Wysłany: 2012-02-26, 01:30  


No focha mam prawda ? :--: :mrgreen:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #186  Wysłany: 2012-02-26, 01:31  


no to pozamiatane na dziś :omondieu:
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #187  Wysłany: 2012-02-26, 01:36  


Oj dajcie mi troche tej radosci z bycia sfochowanym :D

A tak na serio, czy ja Wam mowilam , ze ja mam najkochanszych przyjaciol na swiecie- moje male kochane szczescia ! Jeju ale ja jestem szczesciara w tym zyciu! Mam cos, o czym wielu ludzi czasami tylko marzy ! PRZYJACIOL,na ktorych zawsze moge liczyc i ktorzy nawet lenia kanapowo - weekendowego jak ja , sa w stanie skusic czyms, by ruszyl zadek i udal sie na drugi koniec stolicy w tak potworny deszcz.. ale ja ich Kocham ..

Was tez :P ale musze jeszcze .. troche sie na Was pofochowac :d hihihi

[ Dodano: 2012-02-26, 02:20 ]
w ogole dzis caly dzien towarzyszy mi jedna piosenka , jest taka wesola i tak mi sie chce przy niej skakac, cieszyc i w ogole swirowalam dzis w domu przy niej .. Kto ogladal nowy odcinek dr House'a ten wie o czym mowie...do tej piosenki dzis tanczylam z mopem :P oczywiscie nie omieszkalam uzyc tego mopa jako mikrofonu .. i wiecie co , jak za starych dawnych czasow skakalam na kanapie ( no co .. podloga mokra byla :P ) Ta piosenka ma dla mnie tyle pozytywnej energii, tyle radosci , ze dzis chodzilam caly dzien strasznieee wesola i dygadjaca :D nie ma nic lepszego jak taniec, gdy nikt nie patrzy :D



::dance:: ::dance:: ::dance:: ::dance:: ::dance::
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #188  Wysłany: 2012-02-26, 06:35  


No dobra to znacznijmy od spraw organizacyjnych. Przeglądałem troche to forum i odkryłem rzecz bardzo źle wieszczącą. Chodzi o to, że tu najwyższe szefostfo, czyli tak zwana Derekcja jest trzyosobowa, racja? No i tak, jak się przyjrzałem to najpierw było ostrzeżenie od Szefowej Głównej w formie
DumSpiro-Spero napisał/a:
majkelek, kliknęłam Ci
Za całokształt i za to, że tu jesteś
co oczywiście sugeruje, że to juz całokształt mojego pobytu tutaj i mam się cieszyć, że tu jeszcze jestem. Później było gorzej gdyz dostałem jasne ostrzeżenie od męskiej części Zarządu
Richelieu napisał/a:
majkelek napisał/a:
zauważyłem, że zagląda tu administracja forum

Wy naprawdę myśleliście, że jest gdzieś na tym forum taki wątek, gdzie nasze oko nie zagląda ?! :hun:
Nie takie Brunery z nami, numer ! [[wysmiewacz] |luzik|
majkelek napisał/a:
No ja teraz to już po mnie i jestem spalony :/

Zaiste, prawdę rzekłeś. [yee]

Wniosek z tego prosty - wraz z pojawieniem się tu trzeciego elementu Ciała Zarządu (to od Ciała Pedagogicznego, z którym miałem zawsze kłopoty) będzie po mnie na bank! Wniosek może byc tylko jeden - trzeba się jakoś kamuflować - tylko jak kiedy Oni wszystko widzą i wiedzą |stres| No normalnie paranoja mnie ogarnia :shock:

Tak z innej beczki nim mnie wywalą to chciałem Wam powiedzieć, że bardzo się ucieszyłem, że dziś tu zaglądaliście, choć przyznam, że fochy Iwonki nie były małym szczęściem, ale tak czy inaczej fajnie się gadało. No muszę jednak pochwalić Iwonkę za podzielenie się swoimi wrażeniami, choć mam przeczucie, że są niepełne :???:
Dziś, skoro juz wróciłem do Georgii to postanowiłem poszukać wiosny. Jak na nieszczęście wszystkie pierwsze oznaki już zdążyły przekwitnąć. Tak wracałem na rowerze przeklinając pod nosem (a ja niestety dużo przeklinam, szczególnie kiedy się stresuję a dziś Teść wrócił po pierwszej chemii więc nagrzeszyłem) i myślałem, ze już fajnych fotek nie porobię. Wracałem pokonany i zrezygnowany do domu a tu nagle zobaczyłem feerię pięknych barw na niebie. No i masz porobiłem fotki, które wklejam tu
https://plus.google.com/photos/104238945484605501024/albums/5713304577304015665?authkey=CMCA1o2ipbC8Ag
Powiem Wam takiego nieba jak dziś nie przypominam sobie, żebym widział, no jak pastelami malowane. :-D Jestem daleki od idealizowanie tego, ale naszła mnie taka refleksja (UWAGA MOJA WIĘC BĘDZIE PEWNIE DURNOTA!)
W życiu nie trzea czekać na cud, ale to, że zwykle cuda się nie zdarzają to nie znaczy, że akurat w naszym przypadku tak nie będzie. No bo jakby cuda zdarzały się często to by nie były cuda, nie?
Życzę wszystkim wspaniałej niedzieli :)

[ Dodano: 2012-02-26, 07:03 ]
Jakby komus się chciało przeczytac to jest tu jeszcze kilka słów ode mnie
http://www.forum-onkologi...1,15.htm#105614
:)
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #189  Wysłany: 2012-02-26, 07:44  


majkelek napisał/a:
Wniosek z tego prosty - wraz z pojawieniem się tu trzeciego elementu Ciała Zarządu (to od Ciała Pedagogicznego, z którym miałem zawsze kłopoty) będzie po mnie na bank! Wniosek może byc tylko jeden - trzeba się jakoś kamuflować - tylko jak kiedy Oni wszystko widzą i wiedzą |stres| No normalnie paranoja mnie ogarnia :shock:

Tak z innej beczki nim mnie wywalą [...]

Może tak od razu jeszcze nie wywalą ... właśnie zafundowałeś mi tą swoją wypowiedzią solidny masaż mojego mięśnia piwnego ... :lol: :mrgreen:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #190  Wysłany: 2012-02-26, 11:11  


Majkelek wielkie dzięki za wiosnę, co prawda na razie na zdjęciach, ale przyjemnie się robi od oglądania takich zdjęć. :-D
Udanej niedzieli wszystkim i dzień dobry :flower:



fiołek.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 429 raz(y) 314,95 KB

_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #191  Wysłany: 2012-02-26, 11:38  


Richelieu napisał/a:
Może tak od razu jeszcze nie wywalą ...


Tylko sie bede potajemnie z ukrycia przygladac i zaatakuja z nienacka :P Nie znasz dnia ani godziny ...( no i musze dopowiedziec, bo bym nie byla soba - nie znacie dnia ani godziny, wiec sie depilujcie dziewczyny )

Kurka.. ale chyba mnie tez to czeka ;)

a teraz tak na serio- wiecie co jest dzisiaj naszym wspolnym malym szczesciem - urodzinki Justynki :) Justynka pozwole sobie powiedziec, ze dzieki Tobie pewnie duzo osob ma nadzieje i wiare , ze moze sie udac, ze sie oplaca i ze warto ! I to jest szczescie, to jest nawet nie male , ale ogromne szczescie a spotegowane o tyle , ze Ty Justys jestes tu z nami na Forum ! :)

:flower:

Justys masz cos ode mnie jeszcze :) z moim ukochanym saxofonem Kennego G
Bo swiat jest piekny prawda ??

 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #192  Wysłany: 2012-02-26, 12:03  


iwka3219 napisał/a:
wiecie co jest dzisiaj naszym wspolnym malym szczesciem - urodzinki Justynki :) Justynka pozwole sobie powiedziec, ze dzieki Tobie pewnie duzo osob ma nadzieje i wiare , ze moze sie udac, ze sie oplaca i ze warto ! I to jest szczescie, to jest nawet nie male , ale ogromne szczescie a spotegowane o tyle , ze Ty Justys jestes tu z nami na Forum ! :)

O matko i córko Iwonko ... [wstydnis]
pewnie, że warto, choćby wydawało się na marne ... i że może czasem bywa na marne, ale warto ... ale to tylko się wydaje, że na marne ...

Wonderful world!!!
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #193  Wysłany: 2012-02-26, 15:35  


Witam Wszystkich :flower:
Błąkając się po różnych stronach znalazłem dziś
http://demotywatory.pl/3683556/Nick-Vujicic
Dedykuję ten filmik wszystkim tym, którzy miewają chwilę zwątpienia w sens czegokolwiek, swojego geniuszu, swojej pracy czy życia...
Myślę, że po obejrzeniu tego filmu nikt nie będzie już nigdy wątpił czy warto...
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #194  Wysłany: 2012-02-26, 15:47  


Zdjęcie pożyczone od Gazdy z FB:



Widziałem zielone szczyty przypominające mi, że nie chcę umierać
:-))
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Gusia 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 155
Skąd: Poznań
Pomogła: 45 razy

 #195  Wysłany: 2012-02-26, 18:14  


Roman1130 Piękne i bardzo motywujące.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group