1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: absenteeism
2013-12-29, 16:49
Mięsak Ewinga, siostra
Autor Wiadomość
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #166  Wysłany: 2011-07-01, 14:02  


dziękuję AndziaO!!!!!!!!staramy się być silne!!!!!!!moja Kasieńka bardzo cierpi z powodu poparzenia rączek i nóżek! płacze....nic jej nie pomaga! miała stosowane wszystkie możliwe żele i maści. nie może chodzić-stopy są zaognione! nie wiemy w jaki sposób możemy jej pomóc! serce się kraja nie mogąc nic zrobić! nie chcę by tak cierpiała.....!
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
AndziaO. 


Dołączyła: 01 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Bełchatów

 #167  Wysłany: 2011-07-01, 14:14  


Nie słyszałam wcześniej o takie reakcji :/ oby szybko przeszło. Trzymam kciuki! Na pewno przejdzie!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #168  Wysłany: 2011-07-03, 18:12  


wyniczki znów spadły LEUKOCYTY-0,06 HEMOGLOBINA-9,1 PŁYTKI KRWI-7 CRP-54 wczoraj byłam u mojego serduszka! jest troszkę niemrawa, wszystko ją drażni... najbardziej to że nie może nic zrobić bo ją rączki bolą! dostaje leki przeciwbólowe. jeszcze troszkę słoneczko....czas leczy.... damy radę.... musimy!
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #169  Wysłany: 2011-07-07, 12:16  


moje słoneczko w domku....nabiera sił bo wiele nie zostałodo operacje która odbędzie się jednak w terminie(14 lipca)! cieszę się bardzo że wkońcu będziemy miały to za sobą ale z drugiej strony do moich drzwi zapókał ogromny strach....
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #170  Wysłany: 2011-07-08, 12:18  


Dziękuję Katarzynka36!!!!! jutro Kasieńce robimy pożegnalnego grilla! będzie to jej ostatni grill przed operacją i mój przed porodem! później muszę obejść się ze smakiem z takimi pysznościami.... ja czuję się dobrze! do porodu zostało 12 dni! raczej wszystko się przedłuży i poczekamy sobie aż Kasiunia wróci do Bydgoszczy!!! wkońcu ciocia musi zobaczyć swoją malutką baletnicę!!!!
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #171  Wysłany: 2011-07-11, 14:00  


Wczoraj miałyśmy grilla pożegnalnego( przed operacją)! było cudownie.... z rana padało ale jak się zbierałyśmy wyszło słoneczko i zrobiło się cieplutko! Kasieńka była cały czas uśmiechnięta, grała w piłkę i zajmowała się maluchami! to wspaniały czas spędzony z całą rodzinką.... musimy to powtórzyć! Kocham cię słoneczko!!!!!!!!! :-D
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #172  Wysłany: 2011-07-11, 19:55  


Kasieńka nie może się doczekać przyjścia na świat małej Lenki.... tak bardzo chciałaby być tu z nami ale niestety! ona tam we Warszawie a my tu....w Bydgoszczy! tam operacja i chwile strachu a tu narodziny...! ciężko się cieszyć gdy moje słoneczko walczy z chorobą! mam nadzieję że będą tylko dobre wiadomości i szybko wróci do domku by cieszyć się z nami naszym szczęściem!
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #173  Wysłany: 2011-07-12, 21:42  


Dziś wielkie pożegnanie..... smutno.... już tęsknię za moim słoneczkiem.... ale trzymam kciuki! :-(
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #174  Wysłany: 2011-07-14, 15:54  


wczoraj Kasieńka pojechała do Warszawy i.................wróciła! nasza Służba Zdrowia jest niezawodna! profesor stwierdził że operacja się nie odbędzie bo ma pogrzeb i Kasi wyniki(krwinki białe) są niezadowalające- mimo że wszytko było konsultowane przez lekarzy z Bydgoszczy! Kasieńka ma wrócić do Warszawy w poniedziałek i prawdopodobnie operacja odbędzie się we wtorek- ale tu też może wszystko się wydarzyć!!! stres niepotrzebny i podróż która nie była krótka a wyczerpująca tym bardziej dla mojego słoneczka.... :fucc:
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
jadźka49 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1046
Skąd: Szczecin
Pomogła: 181 razy

 #175  Wysłany: 2011-07-14, 18:56  


az szkoda slow na NFZ!
Jak bedziesz wiedziec kiedy operacja siostrzyczki daj znac pomodle sie za Kasienke i trzymam MOCNO MOCNO kciuki za WAS!
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #176  Wysłany: 2011-07-17, 20:56  


operacja przełożona.... nie wiadomo jeszcze na jaki termin! napewno nie odbędzie się w najbliższym tygodniu. Leukocyty spadły o połowę dlatego musimy poczekać na regeneracje! Kasieńka śmieje się że poczeka aż ja urodze by mogła zobaczyć Lenkę i spokojnie poddać się operacji! dziś spędziłyśmy wspaniałą niedzielę z rodzicami! pojechałyśmy na wycieczkę i nawet pozwoliła sobie zrobić kilka zdięć! było wspaniale!!!!
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #177  Wysłany: 2011-07-18, 01:09  


O, znów przełożona operacja?! No, ale skoro leukocyty spadły to nie ma co ryzykować...
Może rzeczywiście, Kasia zdąży zobaczyć Lenkę przed operację, co Moniczko? :mrgreen:

Ściskam kciuki za Waszą Trójeczkę: Kasię, Ciebie Moniko no i najmlodszą Latorośl - jeszcze w brzuszku, ale kto wie? pewnie juz niedługo :--:

pozdrawiam:)
_________________
Katarzynka36
 
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #178  Wysłany: 2011-07-19, 18:45  


operacja nie wiadomo kiedy się odbędzie! leukocyty prawie nic nie wzrosły a lekarze nie chcą podwyższać lekami tylko naturalnie.... Kasieńkę zaczęła ostatnio boleć ta noga. troszkę się martwiliśmy! dziś zrobiono jej prześwietlenie i okazało się że minimalnie zmniejszył się guz!!!! czekamy na następny termin bo mój( jeżeli chodzi o poród) mija jutro a malutka nie chce przyjść na świat!
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
jadźka49 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1046
Skąd: Szczecin
Pomogła: 181 razy

 #179  Wysłany: 2011-07-19, 20:52  


trzymam kciuki za poprawe wyników Kasieńki i za Twoj porod, zeby wszystko dobrze sie ulozylo, zeby Kasienka jeszcze przed operacja zobaczyła małą Lenke:) super ze guzek sie troszke zmniejszyl to super wiadomosc!
Trzymam za Was 3 Kobitki kciuki i zycze zdrowia
 
monika1901 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 278
Skąd: Bydgoszcz
Pomogła: 75 razy

 #180  Wysłany: 2011-07-22, 11:31  


dziś po badaniach! niestety leukocyty wzrosły tylko do 1800! Kasieńka dostanie sterydy! no i pozostało czekanie.... czekamy na operacje i poród który wciąż się przedłuża mimo że jestem już po terminie! wciąż wierze że moje słoneczko zdąży zobaczyć Lenkę bo kupiła jej pierwszą lalę!
_________________
Wiara czyni cuda- choć czasem trudno w nią uwierzyć!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group