1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
JustynaS1975 - komentarze
Autor Wiadomość
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #2806  Wysłany: 2012-06-10, 08:09  


Witaj Justynko :) Jeszcze u Mamy?Miłej i spokojnej niedzieli dla Ciebie.Podejrzewam,że aparat w rękę i na jakąś małą wyprawę się wybierzesz.Pozdrawiam.
_________________
ewka
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2807  Wysłany: 2012-06-10, 18:31  


Witajcie :) Wszystkim przeogromnie dziękuję za odwiedzanie mojego wątku, wszystkie wpisy, miłe słowa |buziaki| . Każdego z osobna ściskam i całuję :cmok: |uscisk| .
U Mamy głównie się leniłam i gościłam (to tu, to tam ... oraz razem z Mamą gościłyśmy tego i tamtego) ;) .
Zdjęć zbyt dużo nie robiłam, bo jak wspominałam wyżej głównie się leniłam ;)
Ale kilka i owszem poczyniłam:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/317931_405202372856221_1563848659_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/282821_405202579522867_1459832984_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/582373_405202596189532_1982782087_n.jpg

oraz owszem i kibicowałam :-D , (na mecz Polska - Rosja muszę zakupić walerianę ;) ).

Dla uspokojenia nerwów 'kibicowskich'
www.youtube.com/watch?v=_...Y&feature=share
:-D

[ Dodano: 2012-06-10, 18:43 ]
Honorata napisał/a:
Justynko ja tylko tak pytałam o to ile masz lat, bo z Twojego zdjęcia naprawdę cieżko wywnioskować. Taka piękna brunetka! I jakaż subtelna uroda! Ja swego czasu byłam smukłą blondynką z włosami do pasa. I też jeździłam na rowerze. Jak tylko urodziłam Stefka zmieniłam kolor włosów na brąz, znacznie je skróciłam. Nie chciałam być blondynką z nadwagą. :twisted: :twisted: Na rower nie ma czasu. Póki co to Stefek w chodziku jeżdzi. A ja zmamusiałam do reszty. Tu fałdka, tam fałdka. Gacie trzeba było większe kupić, rozmiar sukienki z 38 na 42. Rozmiar biustonosza w górę i tak dalej. Ale jak wrócę do pracy - tam to się trzeba będzie nabiegać, więc póki co się nie martwię tylko przygotowuję deser włoski pt. "panna cotta". Blondynką już pewnie nigdy nie będę ale może schudnę jak wrócę do pracy. Może :devil:


Honorato, dziękuję za miłe słowa ::thnx::
Swego czasu też byłam blondynką. Po pierwsze z wiekiem włosy zaczęły mnie ciemnieć, przed chorobą byłam ciemną blondynką/jasną brunetką. Po chemioterapii włosy, które wypadają odrastają ciemniejsze. Mnie włosy wypadały 3 razy i oczywiście 3 razy odrastały ;) . To i co najmniej o trzy tony ściemniały :) .
Co do rozmiaru: przed chorobą miałam 38. W czasie leczenie dość długo utrzymywałam: 36/38. Natomiast po leczeniu wznowy miałam 32/34. Po roku udało się dobić do 36 i na razie tak mam. I to nie jest najgorsza wersja mnie ;) .
Ale dziś wróciłam od Mamy, to myślę, że jest co najmniej 38 ;) . Po prostu pękam w szwach ;) .
A jestem zdania, że można być piękną i kobiecą niezależnie od rozmiaru, fryzury (czy jej braku), ilości zmarszczek itp. :-D (już wspominałam, że lubię patrzeć na kobiece zmarszczki, wtedy bardzo dobrze można zobaczyć czyjś charakter ;) , z wiekiem na twarzy można zobaczyć to co nam w duszy gra :) )

[ Dodano: 2012-06-10, 19:03 ]
Dziś na FB na ścianie Rzeki życia znalazłam:

„Najprostsze rzeczy, które sprawiają nam przyjemność

1. Drzemka w deszczowy dzień: Kiedy krople deszczu uderzają w szybę, a my skrywamy głowę głębiej pod poduszką. Łóżko zdaje się być naszym sanktuarium.

2. Znalezienie pieniędzy, o których już zapomnieliśmy: Ręka sięgająca do kieszeni znajduje nagle banknot 10 zł, leżący tam od ostatniego ubrania spodni. Nie czyni bogatym, ale cieszy podwójnie.

3. Nawiązanie przypadkowego kontaktu wzrokowego z osobą przeciwnej płci: Mijasz ją na ulicy lub spotykasz w autobusie. Spogląda na ciebie i przez ułamek sekundy myślisz, że I wtedy myśl znika.

4. Pływanie nago: Jest coś tak wyzwalającego w pływaniu „na waleta, że można przy tym odnieść wrażenie prawdziwej wolności, niczym nieskrępowanej.

5. Otrzymanie przesyłki pocztowej: W internecie poczta kojarzy się głównie ze spamem. Kiedy jednak dostaniemy jakiś prawdziwy prezent, który można dotknąć i samemu odpakować, na twarzy od razu wyrasta dorodny banan.

6. Przejechanie na żółtym świetle: Po chwili spojrzenie w lusterko wsteczne i widok zatrzymujących się na czerwonym świetle frajerów. Aż chce się żyć.

7. Opowiedzenie zabawnej prawdziwej historii: Mało rzeczy satysfakcjonuje bardziej, niż opowiedzenie ciekawej historii, która w dodatku rozbawi słuchaczy.

8. Usłyszenie odpowiedniej piosenki w odpowiednim czasie: Zbieg okoliczności, który od razu poprawia humor i podnosi na duchu.

9. Pierwszy łyk wody podczas pragnienia: Język wysuszony na wióry i ogarniające zmęczenie w konfrontacji z orzeźwiającym pierwszym łykiem wody. Jakby niebiosa się rozstąpiły.

10. Wychwycenie okiem odrobiny skrytego ciała płci przeciwnej: Dla facetów może to być dziewczyna, pochylająca się przed nimi w spódniczce. Dla dziewczyn np. wysportowany chłopak na boisku. W obu przypadkach uśmiech sam ciśnie się na usta.

11. Wypowiedzenie tego samego w tym samym momencie: Następuje cisza i po chwili zazwyczaj śmiech. Zawsze jednak poprawia humor.

12. Czekające miejsce na parkingu: Gdy wszystko dookoła jest już zajęte, a my przypadkiem bez szukania znajdujemy ostatnie wolne miejsce. A jeszcze jak zaparkujemy tyłem, aby mieć łatwiejszy wyjazd?

13. Odkrycie, że można jeszcze nieco dłużej pospać: Otwieramy oczy i wydaje nam się, że to już ten moment i trzeba zdzierać tyłek z łóżka, kiedy przychodzi olśnienie jeszcze całe 2 godziny do prawdziwej pobudki.

14. Piękny krajobraz: Akurat, kiedy pogoda dopisała, dochodzisz do miejsca, z którego rozpościera się bajeczny widok. Coś takiego widziałeś na National Geographic, ale tutaj jest na żywo.

15. Trzymanie za rękę ukochanej osoby: W zasadzie niewiele więcej można rzec, poza tym, że magia w takiej chwili daje o sobie znać. Wiesz wtedy, ile to uczucie znaczy.

16. Dokończenie czegoś, co się zaczęło: Może to być projekt, nad którym pracowało się parę miesięcy, albo zwykła czynność, którą ciągle się odkładało. Kiedy jest już po wszystkim, człowiek jest lżejszy o połowę.

17. Oglądanie ludzi: Siedząc gdzieś z boku na ławce można wpaść w trans, patrząc na ich różnorodność. Gruby i chudy, niski i wysoki. Każdy na swój sposób wyjątkowy i dziwny.

18. Otrzymanie niespodziewanego komplementu: Dzień był taki sobie, nic ciekawego się nie wydarzyło i lepiej, żeby się już skończył. Nagle zjawia się ktoś, kto klepie cię po ramieniu i mówi, że masz fajną koszulkę. Od razu dzień staje się lepszy.

19. Udane ćwiczenia: W zdrowym ciele zdrowy duch. Kiedy opuszcza się siłownię, cały świat leży u naszych stóp.

20. Kiedy niezrozumiała rzecz nabiera nagle sensu: Eureka! wrzasnęła dusza. Jak mogłem być tak głupi! wrzasnęły usta. I jakby wszystko przestało się liczyć, bo oto zesłana została wiedza...

[ nadesłane E-mialem ]”

Co do punktu 4 nie robiłam tego, ale może warto
Co do punktu 6 i 12 nie wiem, bo nie mam prawa jazdy
Co do punktu 17, uwielbiam to robić; siedzieć na ławeczce i obserwować ludzi

Dopiszę,
oglądam na komputerze zrobione przez siebie zdjęcie, a ono jest naprawdę udane, i sama się nich zachwycam i sama sobie zazdroszczę :)
wieczorne powietrze po burzy po dusznym dniu
jadę samochodem, podziwiam krajobrazy i planuję zrobienie w tych miejscach zdjęć
wychodzę zmęczona z basenu, idę prosta jak strzała (lub jak bym kij połknęła ;) ), prężnym skokiem i czuję się naprężone swoje mięśnie oraz ciało ;)
pić zaparzoną po całym ceremoniale kawę (świeżo zmielona, zaparzona w kafeterce) w leniwy poranek
przeczytam świetną książkę,
i tysiąc drobiazgów ... które może jeszcze wymienię
Zastanawiałam się, gdzie umieścić ten wpis. On również pasuje to wątku ‘małe szczęścia’. Jednak postanowiłam ‘u siebie’, bo odzwierciedla mnie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #2808  Wysłany: 2012-06-10, 19:05  


Dzień dobry Justynko
Podoba mi się to co napisałaś
JustynaS1975 napisał/a:
z wiekiem na twarzy można zobaczyć to co nam w duszy gra :)

Twarz to otwarta księga wszystko na niej wypisane :?ale?: .Tylko trzeba umieć to odczytać [yee] .
Pozdrawiam :tull:
_________________
aga
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2809  Wysłany: 2012-06-10, 19:17  


agamaz napisał/a:
Tylko trzeba umieć to odczytać [yee] .

Oczywiście pewnie nie zawsze się to udaje :) , jestem z tych co obserwują, to tak a propos tej ławeczki ;)

agamaz napisał/a:
Pozdrawiam :tull:

Agamaz, pozdrawiam |uscisk|
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #2810  Wysłany: 2012-06-10, 20:10  


Piękne piękne piękne słowa...

zdjęcia też cudne..cieszę się że wróciłaś w dobrym nastroju...

pozdrawiam Cię serdecznie,
Ania
 
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #2811  Wysłany: 2012-06-10, 20:29  


Cześć Justynko :) Wiedziałam,że będą zdjęcia :)
_________________
ewka
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2812  Wysłany: 2012-06-10, 20:33  


Aniu, dziękuję ::thnx:: i pozdrawiam Cię serdecznie :)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/534426_464748336887414_2130160710_n.jpg
(jeśli zmarnujecie, stracicie swoje pieniądze, to pieniądze może znów zarobić; jeśli zmarnujecie czas, to już nie cofniecie tego)

Przypomnę piosenkę Wolność M. Grechuty
http://www.youtube.com/wa...8&feature=share

[ Dodano: 2012-06-10, 20:34 ]
Witaj Ewo :)
ewka1 napisał/a:
Wiedziałam,że będą zdjęcia :)

:lol:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #2813  Wysłany: 2012-06-10, 20:35  


Bardzo fajnie napisane i 100% prawdy. Cieplutko robi się na forum jak Justysia jest już z nami po weekendzie. |buziaki|
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2814  Wysłany: 2012-06-10, 20:54  


Honorata napisał/a:
Cieplutko robi się na forum jak Justysia jest już z nami po weekendzie. |buziaki|

[wstydnis] ::thnx::

Dziś wieczorem w przerwie między meczami, M. Grechuta , a teraz Krajobraz pełen nadziei
http://www.youtube.com/watch?v=p61rCR7nW0c
:-D
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
akos6 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Paź 2011
Posty: 1290
Pomogła: 212 razy

 #2815  Wysłany: 2012-06-11, 14:35  


Justyś...leniuchu a gdzie poranny wpis? :lol:

BLISKOŚĆ – Demotywatory.pl
_________________
nic nie muszę....wszystko mogę :)
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #2816  Wysłany: 2012-06-11, 15:03  


A no właśnie :mrgreen:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2817  Wysłany: 2012-06-11, 16:14  


akos6 napisał/a:
Justyś...leniuchu a gdzie poranny wpis? :lol:

Akos, rozczuliłam się i uśmiechnęłam, zrobiło mnie się przyjemnie na serduszku :-D
Wcale się nie leniłam, ponieważ teraz takie wolne dni jak dzisiejszy przeznaczam na ogarnięcie mieszkania i zaległych spraw. Także od rana pranie, prasowanie, sprzątanie. Poza tym zakisiłam ogórki na małosolne, które uwielbiam i pochłaniam słoi litrowy dziennie. Zakupiłam tymianek i przesadziłam z osłonek do doniczki (pachnie w kuchni :) ). Miałam zakupić lawendę, ale niestety już jej nie było w tym sklepie, w którym byłam. Odebrałam koszyk do roweru. Uff ... ;)
Akos :cmok:
Anelia napisał/a:
A no właśnie :mrgreen:

Anelio :cmok:

Dzień dobry wszystkim |buziaki|

Życzę udanego poniedziałku
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/598553_360302877368252_290543266_n.jpg
:-D

[ Dodano: 2012-06-11, 16:20 ]
Po ten koszyk do roweru pojechałam oczywiście rowerem :lol: , w jedną stronę ok. 50 minut :mrgreen: . Dałam radę w obie strony. To był taki 'egzamin' dla mnie :) .
Jutro planuję jechać rowerem do pracy. :roll:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
erin29 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 1669
Skąd: Brzesko
Pomogła: 213 razy

 #2818  Wysłany: 2012-06-11, 16:25  


U mnie też ogóry zakiszone :)
_________________
" Złapać wiatr , pokonać strach i być ..."
Moja Mamcia 01.10.1954 - 06.04.2012
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2819  Wysłany: 2012-06-11, 16:28  


erin29 napisał/a:
U mnie też ogóry zakiszone :)

Ja co drugi dzień kiszę :lol:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #2820  Wysłany: 2012-06-11, 16:31  


Cytat:

erin29 napisał/a:
U mnie też ogóry zakiszone

Ja co drugi dzień kiszę
_________________
[hehm] [hehm] [hehm]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group