1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
mięsak ból biodra
Autor Wiadomość
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #586  Wysłany: 2010-03-12, 21:00  


Pewnie, że są. Moja hematolog powiedziała mi tak, że mogłaby mi dać takie leki ale jeszcze nie da po poczekajmy na gorsze czasy, jakbym jakieś leczenie miała mieć, ale ja żadnego leczenia nie planuje, więc nie wiem jak muszą wyglądać moje wyniki, żebym dostała cokolwiek... Nie będę tego komentować, tyko teraz jak po świętach do niej pójdę będę z nią gadać, że tak być nie może, bo ciągle łażę zaśpikana, z jednego się dobrze nie wyleczę i zaraz łapie następne dziadostwo, a wcześniej nie było aż tak.
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #587  Wysłany: 2010-03-13, 04:44  


Zuza, takie CRP świadczy o tym, że nie ma (w tej chwili) żadnej poważnej infekcji.
To i cieszy i martwi, bo w tej sytuacji to kolejny dowód na to, że przyczyna takich a nie innych wartości morfologii tkwi gdzie indziej.
Podtrzymuję kwestię potrzeby wykonania RTG klatki piersiowej (w 2 projekcjach), z tym, że nie musi być to 'na wczoraj' (a by tak było gdyby CRP było podwyższone). Jednak sama wiesz - że powinno być wykonane.
Myślę jeszcze o tych dusznościach - co prawda hormony tarczycowe są ok, tylko TSH 'wariuje' (przysadka), jednak sądzę, że endokrynolog zleci USG tarczycy; jeśli gruczoł tarczycowy byłby powiększony, to również może być on przyczyną duszności.
Dobrze, że będzie ta wizyta -> nie zapomnij wymienić na niej wszystkich swoich dolegliwości (prócz info dot. chorobie podstawowej i pracy szpiku); takie rzeczy jak senność, zmęczenie, uczucie duszności i całe mnóstwo innych spraw - bywają powiązane z problemami 'tarczycowymi'.
ściskam.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #588  Wysłany: 2010-03-13, 17:08  


Tak tak wiem o tym już mam tu stertę wyników i dokumentów na poniedziałek przygotowanych. Nie sądzę, abym miała tarczyce powiększona, jestem raczej szczupła i chyba by było to widoczne ( moja lekarka ja oglądała jakiś czas temu), a ja mam takie uczucie jakby mi ktoś poprzytykał korkami płuca bardziej niż ucisk w okolicach tarczycy.
Pozatym parę razy się zdarzyło, że mnie też pobolewało w klatce, a zmęczenie to sprawa sprzed rosnącego TSH ( przeprowadziłam ostatnio analizę wyników i wertowałam info o tarczycy :) ) więc chyba to nie od tarczycy, ale sprawdzić ją tak czy siak trzeba.

RTG zrobię, jak już pisałam pójdę do CO niedługo i poproszę swojego lekarza.

dziękuję DSS i również ściskam

zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #589  Wysłany: 2010-03-14, 14:31  


ZUFED- powiekszenie tarczycy nie musi być widoczne zewnętrznie ;) Ale to pewnie wiesz :)
(własnie sobie przypomnialam że przydało by mi sie powtórzyć TSH i ft, z tym ze musze się zorientowac kiedy biorac pod uwage rozpakowanie się do ilości 2-1 ;) )
 
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #590  Wysłany: 2010-03-14, 14:45  


Wiem wiem, jasne okaże się jutro. Poczekaj spokojnie na "rozpakowanie" i idź powtórz. Idę choć ja chwilę się wyłożyć, bo zaraz mi nogę urwie normalnie :omondieu:
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #591  Wysłany: 2010-03-14, 22:01  


Zuzia ty to sie chyba wogóle nie oszczędzasz. Pozwalasz sobie na "nicnierobienie"? Tak pomagasz innym swoimi postami i sama obecnością !! to wspaniałe. musisz jednak też dbać o siebie. tak czekam i czekam kiedy trafisz na takiego lekarza który w końcu przegoni bóle i obudzi twój szpik.
Nie mam sposobu by ci ulżyć dlatego tak nieczęsto piszę ale czytam twoje posty i trzymam za ciebie nie tylko kciuki ale całe pięści obydwie.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #592  Wysłany: 2010-03-14, 22:12  


Dziękuję jogi <uscisk> Muszę się czymś zająć, ale są dni, że leżę zadem do góry i wypoczywam :tiaa:
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #593  Wysłany: 2010-03-14, 22:29  


zufed napisał/a:
...są dni, że leżę zadem do góry i wypoczywam :tiaa:


chciałabym to widzeć :tiaa: ;)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #594  Wysłany: 2010-03-14, 22:37  


Serio, komputer jest owszem włączony praktycznie non stop , ale ile razy się zdarzało, że kładłam się o 12 na 15 minut a budziłam się o 15..albo czasem biorę laptopa do łóżka i tak sobie razem leżymy. :?ale??:

[ Dodano: 2010-03-15, 19:26 ]
Uf, byłam u tego endokrynologa, bardzo miły człowiek, wysłuchał wszystko wynotował, zapisał mi Eutyrox, mam przyjść za 5-6 tygodnie ze zleconymi badaniami, i zobaczymy, czy się normują czy nie.
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #595  Wysłany: 2010-03-22, 15:00  


Wiosna w pełni a ja mam dla odmiany 2,3 leukocytów i 0,8 neutrofili, pewnie dlatego tak wspaniale się czuję :tiaa:

Ale może tym razem jak pozbieram kolekcję takich wyników, to Pani hematolog jakoś zadziała farmakologicznie na ten mój śpik, bo ileż można.
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #596  Wysłany: 2010-03-22, 15:23  


Mam nadzieję, że da Ci coś co pomoże. No bo na takie niskie wyniki samo wiosenne powietrze i słonko chyba nie wystarczy ? ;)
_________________
mamanel
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #597  Wysłany: 2010-03-22, 21:03  


Zuza do lekarza marsz! Nie czekaj, nie zwlekaj. Jak trzeba zmień lekarza. Kochanie czy Ty masz jeszcze siłę chodzić? bo ja z takimi parametrami byłam pół żywa!!
Ciumkam Cię i pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją Mamę :-D ( prosimy o dociągnięcie córci jak trzeba to i za uszy do lekarza)
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #598  Wysłany: 2010-03-22, 21:33  


Idę w środę do CO na kontrolę, hematolog kazał być dopiero po świętach.

No ledwo łażę, ale mój organizm już się chyba tez trochę zaadaptował do takich wyników.

Ciumkam Cie również <uscisk>
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #599  Wysłany: 2010-03-22, 21:58  


Musisz czekać do "po świętach"??? Może ludzkie stwierdzenie: pani doktor ja już zmęczona wstaje- ruszy chodź trochę jej sumienie i coś przepisze, a Ty Zuzia w święta będziesz miała siłę dojść ze święconką. Nie czekaj <prosi>
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #600  Wysłany: 2010-03-22, 22:09  


zufed napisał/a:
No ledwo łażę, ale mój organizm już się chyba tez trochę zaadaptował do takich wyników.


Zuzik - skarbie, Ty masz łazić normalnie a nie ledwo. Jaka adaptacja? Przyzwyczaić to się można do wielu rzeczy, ale nie do kaprawego samopoczucia. Medyki uczone powinny się bardziej wysilić i wykazać coby Cię do 'normalnego w miarę stanu' doprowadzić.

Buziaki :*
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group